Biznesam  |  Blogs  |  RU
4.03.2019

Tele2 straujākais kāpums labāko darba devēju topā

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” piedzīvojis visstraujāko kāpumu labāko darba devēju TOP 50, pakāpjoties par 20 vietām un ieņemot 8. vietu, liecina “CV-Online Latvia” rīkotās aptaujas “TOP Darba devējs 2018” rezultāti.  

 

“Darba devēja tēls šodien ir kļuvis par daudzu uzņēmumu prioritāti un reālu instrumentu, kas nepieciešams uzņēmuma funkcionēšanā. Iemesls tam ir milzīgā konkurence par labākajiem darbiniekiem, jo darbinieku trūkums ir viens no lielākajiem izaicinājumiem, ar ko šodien un arī tuvākajā nākotnē saskarsies uzņēmumi,” saka “Tele2” Personālvadības departamenta direktore Aija Bite-Ozere.
 
A.Bite-Ozere atzīst, ka ir jāmeklē arvien inovatīvāki un neparastāki veidi, kā piesaistīt potenciālos darba ņēmējus, kā arī nepārtraukti jārūpējās par esošo darbinieku apmierinātību.
 
“Lai mēs būtu efektīvāki un interesantāki ārējai auditorijai, esam ieviesuši čatbotu Ieva, kas uzrunā kandidātus digitālajā vidē. Tāpat esam inicējuši uzņēmumu sociālo kustību Latvija strādā, kuras mērķis ir atgriezt aizbraucējus Latvijā, kā arī izveidojuši Management trainee programmu jeb apmaksātu prakses vietu, kurā viens jaunietis stažējas un mācās pie uzņēmuma finanšu direktora. Savukārt pēc mēneša durvis vērs arī mūsu rekonstruētais birojs, kas būs pirmais wellbeing office jeb labsajūtas birojs Latvijā. Tajā būs īpaši pielāgotas telpas dažādām funkcijām, dodot iespēju darbiniekiem strādāt gan vienatnē, gan grupās, kā arī ieviesti dažādi inovatīvi tehnoloģiskie risinājumi, lai uzlabotu darba efektivitāti un darbinieku labsajūtu,” uzsver A.Bite-Ozere.
 
“TOP darba devējs” ir ikgadēja aptauja par Latvijas iekārotākajiem un labākajiem darba devējiem, kuru organizē vadošais interneta personāla atlases uzņēmums “CV-Online Latvia”. Aptaujas ietvaros darba devēji tiek nominēti vairākās kategorijās, un katru gadu balsojumā piedalās vairāki tūkstoši darba ņēmēju, kas padara to par uzticamāko un vērienīgāko darba devēju topu Latvijā. Aptauja ierasti tiek veikta gadu mijas periodā. 

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti