Biznesam  |  Blogs  |  RU
23.04.2018

"Tele2" piedāvās iPhone 8 un iPhone 8 Plus RED

Sākot no šīs nedēļas vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” piedāvā iegādāties arī “iPhone 8” RED Special Edition – jaunākās paaudzes “iPhone” viedtālruni ar satriecošu sarkanu dizainu. Savukārt “iPhone 8 Plus” tirdzniecībā nonāks tuvāk vasarai. Abiem viedtālruņa modeļiem piemīt ļoti izteiksmīgs sarkans stikla korpuss ar pieskaņotu alumīnija apmali. “iPhone 8” RED Special Edition tagad var iegādāties “Tele2 klientu apkalpošanas centros Rīgā un reģionos, kā arī veicot pasūtījumu operatora mājaslapā.
 

Par  “iPhone 8” un “iPhone 8 Plus”

 “iPhone 8” un “iPhone 8 Plus” ir jaunās paaudzes “iPhone”, kuru izcilais dizains apvieno stikla un alumīnija materiālu, piedāvājot patērētājiem izvēlēties starp trim krāsu variantiem – pelēku, sudraba un zelta. Viedtālruņi izgatavoti no izturīgākā stikla, kāds jebkad izmantots telefonu ražošanā, Retina HD displeja un aprīkoti ar A11 Bionic procesoru. Jaunās paaudzes “iPhone” radīti, lai sniegtu lietotājam unikālu pieredzi.

Pasaules populārākā “iPhone” kamera kļuvusi vēl labāka, savukārt bezvadu uzlādes funkcija telefonam piešķir vēl mūsdienīgākas savienojamības iespējas. “iPhone 8 Plus” ir aprīkots ar duālo 12 megapikseļu kameru un patērētājiem piedāvā īpašu Portreta režīmu ar Portreta apgaismojuma funkciju. Jaunais režīms nodrošina fotostudijas cienīgu apgaismojumu, kas “iPhone” īpašniekam ļauj uzņemt satriecošus portretus piecās dažādās apgaismojuma variācijās.
 

Vēl neesi Tele2 klients?

;
 
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti