Biznesam  |  Blogs  |  RU
15.03.2017

“Tele2” pēc rekonstrukcijas atklāj jaunā koncepta centru Daugavpilī

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” pēc rekonstrukcijas Daugavpilī, tirdzniecības centrā “Solo”, Rīgas ielā 9, ir atvēris pirmo jauna koncepta “Tele2” centru Latgalē. Investējot 35 000 eiro, “Tele2” klientu ērtībai ir iekārtojis centru pēc Latvijā radīta unikāla dizaina koncepta, vienlaikus to arī tehnoloģiski aprīkojot un nodrošinot plašu jaunāko mobilo ierīču sortimentu un pašapkalpošanās stendu manazz.lv.

“Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe: “”Tele2” Daugavpilī ir divi centri, kuros mūsu pieredzējušie darbinieki katru mēnesi apkalpo un sniedz konsultācijas vairāk nekā 20 000 esošo un topošo “Tele2” klientu. Priecājamies, ka viens no centriem jau ir piedzīvojis rekonstrukciju, un turpmāk nodrošināsim ne tikai modernu iepirkšanos, bet arī vēl ātrāku un individuālāku apkalpošanu, plašu jaunāko ierīču izvēli un iespēju tās izmēģināt. Jaunatklātajā “Tele2” centrā uzstādīts arī mobilo sakaru pašapkalpošanās stends, kurā var ērti veikt maksājumus un saņemt citus ”Zelta Zivtiņa“ sniegtos pakalpojumus. “Tele2” centru koncepts ir viens no modernākajiem Baltijā un, veicot inovatīvus papildinājumus, būs aktuāls arī turpmākos gadus.”
 
Tele2” centrā Daugavpilī, t/c “Solo”, uzņēmums ir saglabājis visas darba vietas, un apmeklētāji ir laipni gaidīti katru dienu no plkst. 9.00 līdz 20.00. Savukārt “Tele2” centrs Kandavas ielā 19 atgriezīsies ierastajā darba režīmā un klientus apkalpos darbadienās no plkst. 9.00 līdz 18.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00, jo otra centra rekonstrukcijas laikā klientu ērtībām tā darbalaiks bija pagarināts.
 
Šogad “Tele2” turpinās gan esošo centru pārbūvi, ieviešot jauno, Latvijā radīto dizaina konceptu, gan arī paplašinās centru tīklu, kopumā investējot aptuveni 340 000 eiro. Šobrīd jaunais “Tele2” centru koncepts jau ieviests 7 centros visā Latvijā, investējot vairāk nekā 248 000 eiro. Pirmais jaunā koncepta “Tele2” centrs tika atklāts Saldū pērnā gada augusta beigās.
 
Latgalē kopumā ir 4 “Tele2” centri –divi centri Daugavpilī un divi - Rēzeknē. Latvijā darbojas 38 “Tele2” centri 21 pilsētā, kuros “Tele2” nodrošina augstākā līmeņa apkalpošanu un konsultācijas ap 420 tūkstošiem esošo un topošo “Tele2” klientu.
 
“Tele2” centru dizaina koncepts ir radīts Latvijā ar mērķi nodrošināt izcilu servisu visiem esošajiem un topošajiem “Tele2” klientiem. Koncepta  ideja ir veidot “Tele2” centrus,  kā vietu mobilo sakaru pakalpojumu konsultācijām un tā fokusā ir klients ar savām individuālajām vajadzībām.

 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti