Biznesam  |  Blogs  |  RU
29.07.2016

“Tele2” paplašina televīzijas un video satura piedāvājumu ar jaunu aplikāciju - “Viaplay”

Sadarbojoties ar vadošo izklaides satura nodrošinātāju Baltijā “MTG” (“Modern Times Group”), mobilo sakaru operators “Tele2” papildinājis “Tele2 Atvērtās televīzijas” satura piedāvājumu ar tiešsaistes video pakalpojumu “Viaplay”.

“Mēs priecājamies izvērst sadarbību ar “MTG” un piedāvāt jauno pakalpojumu “Tele2 Atvērtās televīzijas” klientiem. Ar “Viaplay” pievienošanu esam spēruši nākamo soli “Tele2 Atvērtās televīzijas” satura attīstībā, piedāvājot Latvijas iedzīvotājiem vēl plašākas un daudzveidīgākas televīzijas un video satura izvēles iespējas. Turklāt ikviens var izvēlēties sev ērtāko skatīšanās veidu, jo saturu var viegli pārnest no mobilā telefona uz gandrīz jebkuru televizoru, izmantojot mūsu piedāvāto straumētāja ierīci. Pieteikties “Tele2 Atvērtās televīzijas” lietošanai, izvēloties sev piemērotāko “Viaplay” satura paku, var visos “Tele2” klientu apkalpošanas centros vai interneta veikalā, un tā ir pieejama visu operatoru klientiem Latvijā,” saka “Tele2” produktu direktors Didzis Solims.
 
Marika Verkēviča, „Viasat” vadītāja Baltijas valstīs uzsver: „”Viaplay” piedāvā vairāk nekā 3000 stundu filmas, TV seriālus, saturu bērniem un nepārtraukti papildinās piedāvājumu. Turklāt, jaunā “MTG” tiešsaistes video satura platforma “Viaplay” nodrošinās lieliskus sporta notikumus tiešraidē, tajā skaitā, Rio 2016 Olimpiskās spēles sev vēlamā laikā un vietā. Latvijas iedzīvotāji ir lieli tiešsaistes video satura fani, un mēs ar lielu sajūsmu viņiem piedāvāsim šī tirgus bagātāko satura piedāvājumu. Mēs ticam, ka “Viaplay” pakalpojums virzīs tiešsaistes video Latvijā uz nākamo līmeni.”
 
“Tele2” ir Baltijā modernākais sakaru tīkls, kas piedāvā jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus. “Tele2” mērķis ir jau šogad nodrošināt 4G tīkla pieejamību 97% Latvijas teritorijas, kas būs viens no visplašākajiem 4G tīkla pārklājumiem pasaulē.
 
“Tele2” tarifu plānu “Zelts” 1,5GB un 6GB lietotājiem “Viaplay” abonaments divus mēnešus ir bez maksas, savukārt 6GB tarifu plāna lietotājiem par “Viaplay” izmantošanu telefonā internets līdz gada beigām netiks uzskaitīts.   
 
Pašlaik “Tele2 Atvērtā televīzija” piedāvā jau kopumā četras aplikācijas dažādās pakalpojumu pakās. Bez “Viaplay”, “Tele2 Atvērtās televīzijas” lietotājiem ir pieejama arī aplikācija “Megogo” ar plašu TV kanālu un filmu izvēli, Latvijas Televīzijas video satura aplikāciju “RePlay” un “Tele2” pašu veidotā video satura aplikācija “Play 2”, kas tapusi sadarbībā ar “ACME Film”.
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti