Biznesam  |  Blogs  |  RU
3.07.2015

“Tele2” Latvijā izsludina 10 stundu “Endomondo” izaicinājumu

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” ir uzbūvējis plašu 4G tīklu, nodrošinot to  kopumā 90% Latvijas iedzīvotāju. Lai “Tele2” un “Zelta Zivtiņas”, kā arī citu operatoru klienti varētu izbaudīt plašā 4G tīkla iespējas, “Tele2” rīko “Endomondo” 10 stundu izaicinājumu. 

“Uzbūvēt 4G tīklu vienlaicīgi pieejamu gandrīz visiem Latvijas iedzīvotājiem “Tele2” komandai bija apjomīgs uzdevums, kuru esam sekmīgi paveikuši. Tagad aicinām iedzīvotājus ne tikai izmantot mūsu modernā interneta priekšrocības, bet arī gūt labumu savai veselībai, piedaloties “Tele2” “Endomondo” izaicinājumā!” saka “Tele2” produktu direktors Didzis Solims. “Ikvienam, kurš jūlijā ar treniņu lietotni “Endomondo” pavadīs 10 un vairāk stundas sportojot, mēs dāvināsim 2GB mūsu zibenīgā 4G interneta.”
 
Visiem iedzīvotājiem, kuri jūlija laikā “Endomondo” lietotnē reģistrēs 10 vai vairāk stundas sportojot un pieteiksies balvas saņemšanai, “Tele2” piešķirs 2GB datu apjomu internetam telefonā. 
 
Rezultātus sasniegt un reģistrēt var jebkurā sporta veidā, kura treniņu uzskaiti atbalsta “Endomondo” lietotne. “Endomondo” var izmantot dažādiem sporta veidiem, piemēram, skriešanai, riteņbraukšanai, nūjošanai un citiem. Šobrīd “Endomondo” aktīvo lietotāju skaits Latvijā ir sasniedzis 100 000. 
 
“Tele2” ir Baltijā modernākais mobilo sakaru tīkls, kas nodrošina jaunākās paaudzes 4G un 4G Advanced pakalpojumus un ir sagatavots nākotnei – līdz pat 20 reizēm lielākai tīkla slodzei, kuru radīs pieaugošā mobilā interneta lietošana. “Tele2” ir iedzīvotāju uzslavētākais uzņēmums mobilo sakaru nozarē jau vairākus gadus pēc kārtas.

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti