Biznesam  |  Blogs  |  RU
18.04.2013

Tele2 klientu skaits pieaudzis par 30 000

Esam priecīgi paziņot, ka 2013.gads mums ir sācies veiksmīgi ne tikai ar lielāku klientu skaitu un stabiliem finanšu rezultātiem, bet arī ievērojamiem sasniegumiem sakaru kvalitātē – jaunākais SPRK kvalitātes pārskats* apliecina, ka Tele2 ir plašākais pārklājums ātrajam mobilajam internetam.

 

2013. gada 1. ceturksnī pieaudzis gan mūsu klientu skaits par gandrīz 30 000, gan apgrozījums par 3,2%, salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo ceturksni. Tāpat arī, investējot vairāk nekā 1,1 miljonu latu, turpinājām pērn veiksmīgi iesākto sakaru tīkla modernizācijas projektu, tādējādi pietuvojoties mērķim – nodrošināt ātrgaitas mobilā interneta pārklājumu 95% iedzīvotāju. 

 

Savukārt 2.ceturkšņa laikā plānojam pabeigt daudzmiljonu sakaru tīkla modernizācijas projektu, kas ļaus mums arī turpmāk nodrošināt ātrāko mobilo internetu Latvijā ar vēl lielāku pārklājumu, kā arī būsim gatavi ceturtās paaudzes jeb 4G pakalpojumu piedāvāšanai.

 

Arī turpmāk fokusēsimies uz labākā piedāvājuma kvalitātes un cenas ziņā nodrošināšanu tirgū!

 

* Saskaņā ar “Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas” atzinumu par 2012. gadu “Tele2” ir visvairāk bāzes staciju, kuras nodrošina mobilo internetu ar ātrumu 4 mbps un vairāk.

 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti