Biznesam  |  Blogs  |  RU
12.10.2015

Tele2 klienti, ceļojot ārvalstīs, nosūtījuši 8,5 miljonus īsziņu

Šogad Tele2 un Zelta Zivtiņas klienti, kas ir puse no valsts iedzīvotājiem, būtiski vairāk lieto mobilos sakarus ārvalstīs. Dodoties ceļojumā vai biznesa braucienā, Tele2 un Zelta Zivtiņas klienti daudz vairāk runā pa telefonu, minūšu apjomam pieaugot pat par pusmiljonu, savukārt nosūtīto īsziņu skaits saglabājas nemainīgi augsts – vairāk nekā 8,5 miljoni. Ceļojot ārvalstīs, klientu mobilā interneta patēriņš ir saglabājies rekordliels visus mēnešus.

Tele2 produktu direktors Didzis Solims: “““Tele2” ir līderis Latvijas tirgū ar mobilo sakaru piedāvājumu iedzīvotājiem un uzņēmējiem, kuri ceļo. Ieviešot inovatīvus pakalpojumus, esam parūpējušies, ka interneta lietošana un zvanu veikšana ārvalstīs ir kļuvusi daudz izdevīgāka nekā to nosaka Eiropas Savienības regulas, kas ir galvenais izskaidrojums tam, kāpēc mūsu klienti ievērojami vairāk lieto mobilo sakaru pakalpojumus ārvalstīs”.
 
Tele2 un Zelta Zivtiņas klientiem ir pieejami unikāli piedāvājumi:

  • Tele2 ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas viesabonēšanā nodrošina 4G tīklu ASV un vairākās ES valstīs
  • Tele2 ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas piedāvā tarifu plānu Baltija mobilo sakaru pakalpojumu lietošanai visās Baltijas valstīs – bezlimita zvanus un īsziņas un 2GB mobilā internet lietošanai.
  • Tele2 ir vienīgais mobilo sakaru operators, kas piedāvā pakalpojumu Datu pakas ārvalstīs, ar kurām var lietot konkrētu mobilā internetu apjomu par izdevīgu cenu jau 100 pasaules valstīs visos kontinentos. Pasūtot datu paku var ne tikai izdevīgi lietot internetu, bet arī ērti kontrolēt tā patēriņu.
 
Lai klienti būtu pārliecināti par to, ka viņiem nebūs negaidīti lieli mobilā interneta rēķini, “Tele2” ir ieviesis vairākus drošības risinājumus:
  • Jebkurā diennakts laikā klienti var pārbaudīt iztērēto apjomu, nosūtot burtu “i” uz 1601.  
  • “Tele2” informē klientus ar īsziņas palīdzību, ja interneta patēriņš ir sasniedzis 80% no izvēlētā pakalpojuma “Datu pakas ārvalstīs” iekļautā apjoma.
 
Jautājumu gadījumā “Tele2” klienti, esot ārvalstīs, bez maksas var zvanīt uz “Tele2” diennakts informatīvo dienestu (+371 29560600). 
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti