Biznesam  |  Blogs  |  RU
5.03.2020

“Tele2” izveido meitas uzņēmumu “Baltic Shared Services Center”

Mobilo sakaru operators “Tele2” ir izveidojis meitas uzņēmumu SIA “Baltic Shared Services Center” (Baltic SSC), kas sniegs informācijas tehnoloģiju infrastruktūras un mobilo sakaru tīkla uzraudzības un drošības pakalpojumus visu trīs Baltijas valstu “Tele2” mobilo sakaru operatoriem. Jaunajā uzņēmumā strādās aptuveni 100 speciālisti.
 
“Baltijas valstu mobilo sakaru tirgus attīstās straujāk un dinamiskāk nekā Zviedrijā, kur darbojas “Tele2” Grupa, tādēļ nepieciešama autonomāka lēmumu pieņemšana, lai ātrāk un efektīvāk ieviestu jaunus pakalpojumus, kā arī uzturētu mūsu mobilo sakaru tīklu darbību,” atzīst “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs. “Priecājamies, ka šāda organizācija atradīsies tieši Latvijā un būs mūsu pārziņā, jo tas nodrošinās labākus apstākļus, lai reaģētu uz ikdienas situācijām un panāktu tehniskās attīstības projektu ieviešanu. Turklāt tās būs arī jaunas darba vietas vietējiem speciālistiem.”

Jaunās organizācijas valdē darbosies Arvīds Jēgers, kurš būs arī jaunās organizācijas valdes priekšsēdētājs, un “Tele2” finanšu direktors Arnis Priedītis. 

“Baltic SSC” vienīgais īpašnieks ir SIA “Tele2”. 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti