Biznesam  |  Blogs  |  RU
3.08.2018

“Tele2” izsludina prestižu prakses vietu finanšu nozarē

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” jau vairākus gadus pieņem praksē studentus un augstskolu absolventus, kā arī iesaistās NVA aktivitātēs, īstenojot vasaras darba programmas skolēniem. Palīdzēt topošiem ekspertiem smelties zināšanas un gūt reālu darba pieredzi vienmēr bijusi viena no “Tele2” misijām. Taču šovasar operators iet soli tālāk un izsludina prestižu prakses programmu “Piestartē savu karjeru” (Management trainee), kas tiek īstenota visās “Tele2 AB” grupas darbības valstīs.

Prestižā prakses vieta programmā “Management trainee” paredz labi apmaksātu  12 mēnešu stažēšanos pie grupas augstākā līmeņa vadītāja, kļūstot par tā “labo roku”  un iesaistoties svarīgākajos uzņēmuma procesos kā vietējā, tā arī starptautiskā līmenī. Latvijā “Tele2” šādu ekskluzīvu iespēju piedāvās vistalantīgākajam un erudītākajam finanšu  jomas absolventam, kurš varēs stažēties un mācīties no “Tele2” finanšu direktora Arņa Priedīša.
 
“Tie jaunieši, kas izturēs konkursu un nonāks praksē “Tele2 AB” grupas uzņēmumos, iegūs unikālu iespēju 12 mēnešus mācīties un strādāt roku rokā ar uzņēmumu vadības komandām. Latvijā management trainee varēs kopā ar mani piedalīties uzņēmumu vadības un grupas finanšu procesos, ka arī smelties pieredzi no pārējiem “Tele2” ekspertiem. Programmas uzstādījums ir izaudzināt izcilus augstākā līmeņa vadītājus, līdz ar to praktikantam uzticēšu atbildīgus un  brīžiem pat izaicinošus uzdevumus, daloties ar savām iegūtajām zināšanām un pieredzi. Tas nekādā gadījumā nebūs klasisks prakses darbs, bet gan nopietna un aizraujoša pieredze, kas pavērs jaunietim plašas perspektīvas”, stāsta “Tele2” finanšu departamenta direktors Arnis Priedītis.
 
Praktikanta stažēšanās paredz arī vairākus komandējumus un pieredzes apmaiņas braucienus uz  “Tele2 AB” grupas uzņēmumiem, tādējādi  ļaujot attīstīt savas komunikācijas un prezentācijas prasmes starptautiskajā vidē. No management trainee tiek sagaidīts augstākās izglītības diploms finanšu nozarē, teicami akadēmiskie sniegumi, izcilas angļu un latviešu valodas zināšanas, kā arī darbspēja, augsta atbildības sajūta un degsme mācīties un attīstīties.  Lai atlasītu pašu spēcīgāko kandidātu, visus interesentus sagaida neparasts un aizraujošs pārrunu un atlases process.
 
Pieteikties ekskluzīvajai programmai “Piestartē savu karjeru” (Management trainee) var “Tele2” mājaslapā: https://www.tele2.lv/izaicinajums/  līdz šī gada 19.augustam.

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti