Biznesam  |  Blogs  |  RU
18.10.2018

“Tele2” izaugsme turpinās - apgrozījums aug par 7%

Mobilā interneta attīstība, klientu pieaugums biznesa segmentā un labie iekārtu un aksesuāru pārdošanas rezultāti ļāvuši vadošajam mobilo sakaru operatoram “Tele2” turpināt izaugsmi arī 2018. gada trešajā ceturksnī. “Tele2” apgrozījums pirmajos deviņos mēnešos sasniedzis 92,6 miljonus eiro, kas ir par 7% vairāk nekā pērn šajā periodā.

Šogad deviņos mēnešos par 9% palielinājušās arī “Tele2” veiktās investīcijas, salīdzinot ar pagājuša gada attiecīgo laika periodu, jo uzņēmums turpina investēt 4G mobilā tīkla infrastruktūrā, palielinot tā kapacitāti visā Latvijas teritorijā, kā arī aktīvi strādājis, lai būtu soli tuvāk 5G tīkla izvēršanai.
 
“Iepriekš veiktās investīcijas un realizētās pārmaiņas ir nesušas augļus. Esam nostiprinājuši savas pozīcijas kā vadošais mobilo sakaru operators, kas nodrošina saviem klientiem ātrāko mobilā interneta lejupielādes ātrumu Latvijā, kā arī esam kļuvuši par absolūto līderi 4G pārklājuma ziņā. Apgrozījuma un peļņas pieaugumu šogad sekmējis arvien augošais mobilo datu patēriņš, kā arī telefonu, datoru un citu viedierīču tirdzniecības pieaugums par aptuveni 20%. Uzvarot regulatora izsolē, šobrīd esam arī vislabākajās pozīcijās starp operatoriem, lai pirmie saviem klientiem varētu nodrošināt 5G tīkla sniegtās iespējas,” par paveikto stāsta “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.
 
“Tele2” bruto peļņas rentabilitāte arī saglabājusies ļoti augstā līmenī un deviņos mēnešos sasniegusi 36,8%, kas liecina par labu uzņēmuma darbības efektivitāti un ļauj droši raudzīties uz “Tele2” attīstību arī turpmāk.
 
“Apgrozījuma un peļņas rādītāju dinamika liecina, ka esam labi pielāgojušies Latvijā valdošajiem konkurences apstākļiem, spējot piedāvājot kvalitatīvus un pieejamus pakalpojumus. Turpināsim šo virzienu, lai arī nākotnē Tele2 varētu lepoties ar apmierinātiem klientiem, labi strādājošu infrastruktūru un teicamiem rezultātiem,” saka V.Vancovičs.

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti