Biznesam  |  Blogs  |  RU
24.04.2015

Tele2 iegulda 4 miljonus 4G tīkla pārklājumā

Ar prieku paziņojam, ka Tele2 2015. gads ir sācies ar ievērojamiem darbības rezultātiem, investīcijām un sasniegumiem.

Tele2 atkārtoti ir atzīts par klientu uzslavētāko uzņēmumu telekomunikāciju nozarē, un par to sakam paldies visiem Tele2 un Zelta Zivtiņas klientiem, kuri piedalījās vislatvijas kampaņā “Uzslavē labu servisu 2015” un sniedza atzinību par mūsu klientu servisu.
 
Tele2 piedāvā izdevīgus 4G pakalpojumus gan telefoniem, gan datoriem, un šī gada 1.ceturksnī Tele2 turpināja būtiski investēt 4G tīkla attīstībā.
 
Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs: "Mūsu mērķis ir klientiem nodrošināt lielisku mobilā interneta lietošanas pieredzi, tāpēc tāpat kā pērn arī šogad “Tele2” darbības fokuss būs vērsts uz 4G tīkla strauju izvēršanu un 4G pakalpojumu attīstīšanu investējot 4 miljonus eiro, lai jau pavisam drīz – nodrošinātu 4G pakalpojumus visiem valsts iedzīvotājiem.”
 
Pateicoties pārdomātai darbības stratēģijai, 2015. gada 1. ceturksnī Tele2 sasniedza EBITDA (peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas) rentabilitāti 31,6% apmērā, kas ļauj ar pārliecību raudzīties uz uzņēmuma izaugsmi turpmākajos periodos. Tele2 apgrozījums bija 23,04 miljoni eiro.
 
Tele2 ir Baltijā modernākais mobilo sakaru tīkls, kas nodrošina jaunās paaudzes 4G pakalpojumus un ir sagatavots nākotnei – līdz pat 20 reizēm lielākai tīkla slodzei, kuru radīs pieaugošā mobilā interneta lietošana, un tādu jaunākās paaudzes tehnoloģiju nodrošināšanai kā 4G-Advanced

 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti