Biznesam  |  Blogs  |  RU
11.04.2017

“Tele2” atklāj rekonstruēto jaunā koncepta centru Jūrmalā

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” pēc rekonstrukcijas ir atvēris jauna koncepta “Tele2” centru Jūrmalā, kas atrodas t/c “Lielupe”, Viestura ielā 22. Šis kopumā ir jau desmitais pēc jaunā, Latvijā radītā unikālā dizaina koncepta rekonstruētais “Tele2” centrs un, investējot 25 000 eiro, uzņēmums klientu ērtībai ir to nodrošinājis ar plašu jaunāko mobilo ierīču sortimentu, kā arī tehnoloģiski aprīkojis, uzstādot pašapkalpošanās stendus mans.tele2.lv un manazz.lv.
 
“Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe: “Priecājos, ka nu arī Jūrmalas un tās apkārtnes iedzīvotājiem nodrošināsim ne tikai modernu iepirkšanos, bet arī vēl ātrāku un individuālāku apkalpošanu, plašu jaunāko ierīču izvēli un iespēju tās izmēģināt. Jaunatklātajā “Tele2” centrā uzstādīti arī mobilo sakaru pašapkalpošanās stendi, kuros var ērti veikt maksājumus un saņemt citus “Tele2” un ”Zelta Zivtiņa“ sniegtos pakalpojumus. “Tele2” centru koncepts ir viens no modernākajiem Baltijā un, veicot inovatīvus papildinājumus, būs aktuāls arī turpmākos gadus.”
 
“Tele2” centrā Jūrmalā, t/c “Lielupe”, uzņēmums ir saglabājis visas darba vietas un apmeklētāji ir gaidīti katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00.
 
Šogad “Tele2” turpinās esošo centru pārbūvi pēc jaunā, Latvijā radītā dizaina koncepta. Šobrīd jaunais “Tele2” centru koncepts jau ieviests 10 centros visā Latvijā, investējot vairāk nekā 300 000 eiro. Pirmais jaunā koncepta “Tele2” centrs tika atklāts Saldū 2016. gada augusta beigās.
 
“Latvijā darbojas 37 “Tele2” centri 21 pilsētā, kuros “Tele2” vidēji mēnesī nodrošina servisu ap 420 tūkstošiem esošo un topošo “Tele2” klientu.
 
“Tele2” centru dizaina koncepts ir radīts Latvijā ar mērķi nodrošināt izcilu servisu visiem esošajiem un topošajiem “Tele2” klientiem. Koncepta  ideja ir veidot “Tele2” centrus  kā vietu mobilo sakaru pakalpojumu konsultācijām un tā fokusā ir klients ar savām individuālajām vajadzībām.
 
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti