Biznesam  |  Blogs  |  RU
2.02.2017

“Tele2” atklāj jaunu centru Smiltenē

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” paplašinājis savu centru tīklu Vidzemē, atverot jaunu centru Smiltenē, Baznīcas laukumā 2. Investējot 34 000 eiro, “Tele2” ir iekārtojis jauno centru pēc jaunā, Latvijā radītā dizaina koncepta atbilstoši “Tele2” AB grupas vadlīnijām, vienlaikus to arī tehnoloģiski aprīkojot un nodrošinot plašu jaunāko mobilo ierīču sortimentu un pašapkalpošanās stendus manstele2.lv un manazz.lv.

“Turpinām attīstīt savu centru tīklu, un tieši Vidzemē redzējām lielu potenciālu sava jaunā centra atvēršanai. Līdz šim Vidzemes reģiona 5 “Tele2” centros vidēji apkalpojām 37 000 klientu mēnesī. Turpmāk mūsu klientiem Smiltenē un tās apkārtnē būs pieejama moderna iepirkšanās ar ātru un individuālu apkalpošanu, plaša jaunāko ierīču izvēle un iespēja tās izmēģināt. Jaunatklātajā “Tele2” centrā uzstādīti arī mobilo sakaru pašapkalpošanās stendi, kuros var ērti veikt maksājumus un saņemt citus “Tele2” un ”Zelta Zivtiņa“ sniegtos mobilo sakaru pakalpojumus,stāsta Dace Škrabe, “Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore.
 
 “Tele2” centrā Smiltenē ir radījis 3 jaunas darbavietas, un apmeklētāji jaunajā centrā ir gaidīti visās nedēļas dienās no plkst. 9.00 līdz 20.00.  
 
Pērn jaunais “Tele2” centru koncepts tika ieviests 5 centros visā Latvijā, kopumā investējot  179 600  eiro.  Šogad “Tele2” turpinās gan esošo centru pārbūvi, ieviešot jauno, pēc “Tele2” AB grupas vadlīnijām Latvijā radīto dizaina konceptu, gan arī paplašinās centru tīklu, kopumā investējot aptuveni 340 000 eiro.
 
Vidzemē kopumā ir 6 “Tele2” centri – Cēsīs, Madonā, Orgē, Siguldā, Valmierā un jaunatvērtais centrs Smiltenē. Latvijā darbojas 37 “Tele2” centri 21 pilsētā, kuros “Tele2” vidēji mēnesī nodrošina servisu ap 420 tūkstošiem esošo un topošo “Tele2” klientu.
 
“Tele2” centru koncepts ir radīts Latvijā, ievērojot “Tele2 AB” grupas zīmola vadlīnijas. Koncepta ideja ir veidot “Tele2” centrus kā mobilo sakaru pakalpojumu konsultāciju centrus, kuru fokusā ir klients ar savām individuālajām vajadzībām.

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti