Biznesam  |  Blogs  |  RU
24.02.2020

“Tele2” aicina uz “RIGA JAZZ STAGE 2020”

Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss “Riga Jazz Stage” notiks no 2. līdz 4. aprīlim kinoteātrī “Splendid Palace”. Par uzvarētāja titulu katrs savā kategorijā sacentīsies džeza vokālisti un džeza bundzinieki.
Par muzikāli iepriecinošu tradīciju jau kļuvusi iespēja “Tele2” klientiem saņemt 25 % atlaidi, iegādājoties biļetes uz “Riga Jazz Stage” koncertiem. Arī šogad, lai iegūtu atlaižu kodu, jāsūta īsziņa ar tekstu JAZZ uz numuru 1626. Atlaižu kods jānorāda, pērkot biļeti “Biļešu servisa” kasēs vai internetā.02.04. plkst. 19.00 – Konkursa koncerts
03.04. plkst. 19.00 – Konkursa fināls
04.04. plkst. 19.00 – Apbalvošanas ceremonija un JAMISON ROSS TRIO koncerts

“Tele2” visus džeza cienītājus aicina balsot par sev simpātiskāko mūziķi vietnē www.rigajazz.lv. To var izdarīt līdz konkursa pēdējai dienai. Rezultātā tas konkursa finālists, kurš būs ieguvis visvairāk balsu, saņems vērtīgu balvu – jaunākā modeļa viedtālruni. “Tele2” Skatītāju simpātiju balva ir balsotāju rokās!
Vēl kāds sevišķi spilgts džeza piedzīvojums mūzikas gardēžus gaida apbalvošanas ceremonijas vakarā – tās īpašais viesis būs “Grammy” balvas nominants, prestižā Teloniusa Monka (Thelonious Monk) konkursa uzvarētājs, komponists, dziedātājs un bundzinieks Džeimisons Ross (Jamison Ross) no ASV. Viņš piedalīsies arī konkursa žūrijas darbā un sniegs meistarklases.

Par šīgada konkursa žūrijas pārstāvi un pasākuma galveno mākslinieku Džeimisons Ross nav izvēlēts nejauši – viņš ir gan vokālists, gan bundzinieks, tādēļ pilnvērtīgi un kompetenti var spriest gan par dziedātāju, gan sitaminstrumentālistu sniegumu. Būtisks Dž. Rosa muzikālās biogrāfijas fakts ir tas, ka jau par savu pirmo albumu viņš tika nominēts prestižajai “Grammy” balvai. Stilistiski Džeimisons Ross ir saulainās un sirdsdziļās Ņūorleānas skolas pārstāvis, lai gan brīvi un droši jūtas visplašākajos džeza mūzikas ūdeņos.

“Džezā var iemīlēties,” pērn intervijā festivāla “Rīgas Ritmi” mājaslapai teicis Dž. Ross. “Es iemīlējos šajā mākslas formā, jo tā māca, kā radīt un izpaust sevi. Bet pāri tam visam bija zēns, kuram vienkārši patika spēlēt mūziku jebkādā iespējamā veidā. Mans pirmais albums ir tieši par to. Tajā ir bungu spēles un dziedāšanas saplūšana un autentiskuma meklējumi sevī. Un es tajā kaut ko atradu.”

Iespējams, ka tieši Rīgā Džeimisons Ross ieraudzīs nākamo potenciālo “Grammy” balvas nominantu, jo pasaules talantu šeit, kā jau ierasts, netrūks.
Konkurss “Riga Jazz Stage 2020” arī šogad norisinās divās kategorijās. Nemainīgi konkursam pieteikties tiek aicināti džeza vokālisti, bet gadu no gada mainās instrumentālā kategorija, kurā pieteikt dalību tiek aicināti ģitāristi, basisti, pianisti, bundzinieki, saksofonisti, trompetisti un trombonisti.

Noderīgas saites:
Konkursa tīmekļvietne: http://www.rigajazz.lv/lv/
Galvenā mākslinieka tīmekļvietne: https://www.jamisonrossmusic.com/

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti