Biznesam  |  Blogs  |  RU
5.03.2019

Tele2 aicina uz "Riga Jazz Stage 2019”

Džeza mākslinieku konkurss "Riga Jazz Stage 2019” jau tradicionāli Rīgā pulcēs uzlecošās džeza zvaigznes no dažādām pasaules valstīm, ļaujot klausītājiem just līdzi konkursa radošajai atmosfērai, atklāt jaunus māksliniekus un baudīt pārsteidzošu, vēl nedzirdētu skanējumu.

Jau tradicionāli “Tele2” klientiem ir iespēja saņemt 25% atlaidi iegādājoties 2 biļetes uz "Riga Jazz Stage 2019” koncertiem. Lai iegūtu atlaižu kodu, jāsūta īsziņu ar tekstu JAZZ uz numuru 1626. Atlaižu kods jānorāda, pērkot biļeti “Biļešu servisa” kasēs vai internetā.

No 4. līdz 6.aprīlim “Riga Jazz Stage 2019” aicina melomānus apmeklēt Konkursa koncertu, Konkursa finālu un Gala koncertu ar portugāļu džeza dziedātājas Marija Žoau (Maria João) uzstāšanos.

“Riga Jazz Stage” notiek divās kategorijās – “Džeza vokāls”, kas ir nemainīga konkursa vērtība, un instrumentu kategorija, kas katru gadu mainās. 2019. gadā uzstāsies mākslinieki kategorijā “Džeza piano”.

Konkursantu sniegumu vērtēs starptautiska žūrija, kurā darbojas profesionāli mūziķi, producenti un festivālu organizatori no ASV, Japānas, Igaunijas, Itālijas, Latvijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Ķīnas un Turcijas.

Konkursa koncertā 4.aprīlī par iekļūšanu finālā sacentīsies visi uz Rīgu uzaicinātie konkursanti. Viņu uzstāšanos muzikāli pavadīs „Riga Jazz Quartet”, kurā apvienojušies Kristaps Vanadziņš (taustiņinstrumenti), Andris Buiķis (bungas), Andris Grunte (bass) un Jānis Bērziņš (ģitāra). Konkursa finālā 5.aprīlī par balvām cīnīsies 12 labākie un spēcīgākie jaunie džeza talanti, kuri „Riga Jazz Quartet” pavadījumā izpildīs gan džeza standartus, gan oriģināldarbus.

6.aprīlī kinoteātrī “Splendid Palace” norisināsies Apbalvošanas ceremonija. Pirmajā daļā uzstāsies konkursa laureāti kategorijās “Džeza vokāls” un “Džeza piano”.
Koncerta otrajā daļā – Gala koncertā - uzstāsies portugāļu džeza dziedātāja Marija Žoau. Pateicoties izcilām balss dotībām, lieliskai improvizācijas mākslai un neizmērojamam talantam, Marija Žoau ļoti ātri iekaroja portugāļu un visas pasaules džeza piekritēju sirdis. Viņas stils ir aizraujošs un ar savu neatkārtojamo ekspresiju viņa neatstās vienaldzīgu nevienu. Marija uzstājusies kopā ar Joe Zawinul, Aki Takase, Bobby McFerrin, David Linx, Dino Saluzzi, Gilberto Gil un daudziem citiem māksliniekiem.

Fonda „Mūsdienu Mūzikas Centrs” organizētais konkurss „Riga Jazz Stage” norisinās jau kopš 2004. gada. Šo gadu laikā konkurss ir kalpojis par unikālu iespēju jauniem džeza vokālistiem un instrumentālistiem no visas Eiropas skaļi pieteikt sevi ekspertu un plašas publikas priekšā. Vairāki talantīgi jaunie mākslinieki pēc dalības “Riga Jazz Stage” kļuvuši pazīstami un mīlēti ne vien Latvijā, bet arī tālu ārpus tās robežām. Atliek vien pieminēt tādas spožas pašmāju zvaigznes, kas plūkušas laurus konkursā “Riga Jazz Stage”, kā Intaru Busuli, Ievu Kerēvicu, Daumantu Kalniņu un citus.

Džeza talanti satiekas Rīgā!

Vairāk informācijas: http://www.rigajazz.lv
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti