Biznesam  |  Blogs  |  RU
8.07.2013

Tele2 aicina studēt inženierzinātes, piedaloties RTU akcijā "Visi grib inženierus!"

Šodien piedalījāmies Rīgas Tehniskās Universitātes rīkotājā akcijā Visi grib inženierus!, tādējādi aicinot jauniešus studēt inženierzinātnes.

 

“Mēs piedalāmies RTU rīkotajā potenciālo darba devēju akcijā, lai veicinātu topošo studentu interesi par inženierzinātnēm un sniegtu iespēju uzzināt vairāk par darba iespējām pie viena no iekārojamākajiem darba devējiem Latvijā. Mēs esam uzņēmums ar radošu un dinamisku darba vidi, spēcīgu iekšējo kultūru un pozitīvi lādētu kolektīvu, kas rūpējas ne tikai par klientu, bet arī par darbinieku ērtību un drošību,” stāsta Baiba Pedraudze, Tele2 Personāla vadības direktore.

 

Akcijas laikā topošajiem studentiem bija iespēja uzzināt vairāk par prakses un darba iespējām pie mums, kā arī iepazīties ar uzņēmuma darbību un tā sniegtajiem pakalpojumiem. Interesenti varēja atstāt savus kontaktus darbam tehniskajā departamentā, zvanu centra, IT atbalsta funkcijā un pārdošanā. Tāpat katram topošajam studentam dāvinājām īpašu “ceļa maizi” turpmākajās studiju gaitās – Zelta Zivtiņas mobilā interneta komplektu.

 

Ja pieredze vēl tikai jākrāj, piedāvājam jauniešiem iespēju „ēnot” uzņēmuma darbiniekus, piesakoties cv@tele2.lv!
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti