Biznesam  |  Blogs  |  RU
14.01.2016

Tele2 4G un 4G+ tīklā Rīgā ieguldījis 840 000 eiro, uzstādot 107 jaunas bāzes stacijas

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” 2015. gada laikā būtiski palielinājis 4G un 4G+ tīkla kapacitāti Rīgā un tās apkārtnes novados (Babītē, Carnikavā, Garkalnē, Mārupē un Stopiņos). Investējot 840 000 eiro, “Tele2 ir uzbūvējis 107 jaunas 4G un 4G+ bāzes stacijas, kas nodrošina augstu pakalpojuma kvalitāti pie strauji pieaugoša “Tele2” mobilā interneta klientu skaita un patēriņa.

Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa: “Mobilais internets ir straujāk augošais pakalpojums mobilo sakaru nozarē – cilvēki joprojām daudz zvana un sūta īsziņas, tomēr “Tele2” tīklā lielāku noslodzi rada interneta lietošana. Esam uzbūvējuši Latvijā plašāko 4G tīklu, un, ņemot vērā pieaugošo “Tele2” mobilā interneta klientu skaitu un patēriņu, turpinām celt jaunas bāzes stacijas. Pērn Rīgā un jau 14 pilsētās reģionos aktīvi izvērsām arī 4G+ tīklu, kā arī nesen galvaspilsētā sāka darboties arī “Tele2” 4G++ tīkls.”
 
“Tele2” interneta klientu skaits jau sasniedz vairākus simtus tūkstošus. Visaktīvāk 4G mobilo internetu lieto Rīgā un tās apkārtnes novados, tomēr arī reģionos pēdējā gada laikā iedzīvotāji aktīvāk sāk lietot internetu telefonā.
 
“Tele2” ir Baltijā modernākais mobilo sakaru tīkls, kas nodrošina jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus un ir sagatavots nākotnei – līdz pat 20 reizēm lielākai tīkla slodzei, kuru paredzams, ka tuvāko gadu laikā radīs pieaugošā mobilā interneta lietošana.
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti