Biznesam  |  Blogs  |  RU
21.10.2015

Tele2 4G un 4G+ tīklā investē 7,7 miljonus eiro

Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs: “Šogad, investējot 7,7 miljonus eiro, Tele2 ir izvirzījies līderpozīcijās ar Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu. Šāds sasniegums mums ir devis augstu klientu apmierinātību un labus biznesa rezultātus. Tele2 turpina strauji augt  aktīvu mobilā interneta lietotāju skaits un datu patēriņš , kas nodrošina stabilu uzņēmuma izaugsmi”.  

“Mēs turpinām būtiski investēt un paralēli 4G tīklam būvējam arī 4G+ jeb LTE Advanced tīklu, kas tuvāko mēnešu laikā būs pieejams vēl 15 pilsētās. Tik strauja 4G un 4G+ tīkla attīstība visā valsts teritorijā mums nodrošina tehnoloģiskā līdera statusu, savukārt mūsu klienti var baudīt vienus no labākajiem mobilo sakaru pakalpojumiem Eiropā,” piebilst V.Vancovičs.  
 

Tele2 šī gada trešajā ceturksnī ir uzrādījis labus darbības rezultātus un palielinājis apgrozījumu par 3,1%, salīdzinot ar to pašu periodu pērn, sasniedzot 26,3 miljonus eiro. Tele2 apgrozījums no pakalpojumiem pieauga par 2,3% un bija 16,1 miljona eiro apmērā.
 

Tele2 ir plašākais 4G tīkla pārklājums Latvijā, nodrošinot to 90% iedzīvotāju. Tele2  4G+ tīkls ir pieejams Rīgā un Ventspilī un drīzumā būs arī Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā, Siguldā, Rēzeknē, vēlāk arī Cēsīs, Dobelē, Jūrmalā, Kuldīgā, Ogrē, Olainē, Salaspilī, Saldū, Tukumā un Valmierā. Tele2 saglabās augstu investīciju apmēru arī 2016.gadā, turpinot attīstīt 4G un 4G+ tīklu. 

 
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti