Biznesam  |  Blogs  |  RU
27.07.2015

Tele2 4G bezvadu internets pieejams Rīgas minibusos

Lieliskas ziņas visiem, kuri, pārvietojoties pa Rīgu, izmanto Rīgas mikroautobusu satiksmes minibusus! Tagad ikviens minubusu pasažieris var lietot Tele2 zibenīgo 4G interneta pieslēgumu bez maksas, jo Rīgas mikroautobusu satiksme no vairākiem pretendentiem par bezvadu interneta nodrošinātāju ir izvēlējusies tieši Tele2.

Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs: Priecājamies nodrošināt Tele2 zibenīgo 4G internetu Rīgas mikroautobusu satiksmei un tās pasažieriem, lai ikvienam brauciena laikā būtu iespēja īsināt laiku, izmantojot bezvadu internetu – strādājot, mācoties vai vienkārši izklaidējoties. Esam lepni, ka tāds sabiedrībai nozīmīgs uzņēmums kā Rīgas mikroautobusu satiksme ne vien izvēlas pats lietot Tele2 mobilos pakalpojumus, bet arī piedāvā tos saviem klientiem, šādā veidā apliecinot pakalpojumu kvalitāti.
 
Tele2 bezmaksas 4G mobilais internets neierobežotā daudzumā ir pieejams visiem Rīgas mikroautobusu satiksme minibusu pasažieriem neatkarīgi no tā, kādu mobilo sakaru operatoru tie izmanto.
 
Tele2 klienti, kas ir puse Latvijas iedzīvotāju, jau pusotru gadu lieto Tele2 4G mobilo internetu Rīgā un tās apkārtnes novados, atzinīgi novērtējot tā ātrumu. Tele2 ir būtiski paplašinājis 4G tīklu, un tagad tas ir pieejams jau 90% valsts iedzīvotāju. 
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti