Biznesam  |  Blogs  |  RU
25.07.2013

Tele2: 3659 uzlādēti mobilie telefoni, 780 salaulāti pāri un 40 000 unikālo pieci.lv Positivus sajūtu baudītāju

Esam gandarīti, ka jau sesto gadu esam festivāla Positivus ģenerālsponsori un varam rūpēties, lai festivāls pilnvērtīgi varētu būt nozīmīgākais mūzikas un mākslas notikums Baltijā!

 

Foto: Renārs Koris

 

Tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šogad mēs rūpējāmies par festivāla apmeklētāju labsajūtu un komfortu, piedāvājot dažādas aktiviātes. Īpašs jaunums visiem Positivus cienītājiem šogad bija interneta radio www.pieci.lv un aplikācija Pieci, kuru festivāla laikā klausījās vairāk nekā 40 000 unikālo apmeklētāju, gūstot īpašas festivāla sajūtas. Turklāt Tele2 un Zelta Zivtiņas balss klientiem interneta radio klausīšanās mobilajā tālrunī no aplikācijas līdz 15.augustam joprojām ir bez maksas.

 

Šogad, tāpat kā pērn, 50 laimīgajiem Tele2 klientiem bija iespēja laimēt Meet&Greet ielūgumus, kas sniedza vienreizīgu iespēju satikt savus iemīļotos mūziķus, aprunāties, nofotogrāfēties un saņemt autogrāfus.

 

Foto: Renārs Koris

 

Rūpējoties par lielo viedtālruņu lietotāju skaitu apmeklētāju vidū – jau sesto gadu nodrošinājām iespēju uzlādēt mobilos telefonus un nepalikt bez sakariem visu festivāla laiku. Festivāla laikā Tele2 zonā iespēju uzlādēt mobilo tālruni izmantoja 3659 pasākuma apmeklētāji.

 

Foto: Renārs Koris

 

Savukārt Tele2 Laulību kapelā savu savstarpējo saderību noskaidrojuši un “jā vārdu” viens otram teikuši kopā 780 pāri.

 

Foto: Renārs Koris

 

Kā ierasts, festivāla apmeklētājiem atvērta bija Tele2 lounge zona, kur atgūt spēkus pirms mīļākās grupas uzstāšanās. Tele2 katru gadu, domājot par Positivus festivāla apmeklētājiem, rada kādu jaunu aktivitāti - šī gada jaunums bija iespēja uzspēlēt Ludo galda spēles Tele2 lounge zonā. Festivāla laikā, Tele2 un Zelta Zivtiņas lietotājiem tika piešķirtas dažādas priekšrocības, piemēram, speciāli izveidotas, labākas redzamības tribīnes pie festivāla galvenās Tele2  skatuves. 

 

Foto: Renārs Koris

 

Uz tikšanos nākamgad!

 

 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti