Biznesam  |  Blogs  |  RU
22.04.2014

Rīgā uzstādītas 25 jaunas bāzes stacijas!

Priecājamies paziņot, ka esam uzstādījuši 25 jaunas bāzes stacijas Rīgā, kopējam bāzes staciju skaitam galvaspilsētā sasniedzot 419. Jaunās 3G un 4G bāzes stacijas nodrošina vēl ātrāku mobilo internetu un labāku tā pieejamību iekštelpās, savukārt jaunās GSM bāzes stacijas rūpējas par vēl augstvērtīgāku balss sakaru kvalitāti.

 

Arī Rīgas apkārtnē darbu sākušas septiņas jaunas “Tele2” bāzes stacijas: Babītes novada Babītes pagastā, Inčukalna novada Vangažos, Garkalnes novada Garkalnē un Stopiņu novada Cekulē.

 

“Rīgā un tās apkārtnes novados ir lielākais un aktīvākais mobilā interneta lietotāju skaits, kas turpina pieaugt. Ņemot to vērā, ir būtiski turpināt attīstīt ātrgaitas mobilā interneta tīkla kapacitāti un ātrumu, ko mēs arī plānveidīgi darām. Pērn Rīgā pabeizām sakaru tīkla modernizāciju un šogad turpinām ieguldīt gan 3G, gan 4G tīkla infrastruktūrā,” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.

 

“Tele2” jaunās bāzes stacijas ir uzceltas dažādās vietās Rīgā: Bieķensalas ielā, Daugavpils ielā, D.Brantkalna ielā, Duntes ielā, Ieriķu ielā, Ilmājas ielā, Jūrkalnes ielā, Ganību dambī, Kr.Valdemāra ielā, Kurzemes prospektā, Lielirbes ielā, Liepājas ielā, Platajā ielā, P.Lejiņa ielā, Stirnu ielā, Tilta ielā, Zemes ielā.
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti