Biznesam  |  Blogs  |  RU
3.03.2017

RIGA JAZZ STAGE 2017

25% atlaide Tele2 klientiem konkursa „Riga Jazz Stage 2017” biļešu iegādei! 
Džezs ir drosmīgo teritorija. Tā ir gatavība vienmēr skatīties tālāk un pašiem izdomāt savus noteikumus – improvizēt, izaicināt prātu, prasmes un enerģiju. Katru dienu no jauna. Tieši tādēļ Tele2 saviem klientiem dāvina 25% atlaidi biļetēm uz vienu no gada spilgtākajiem džeza notikumiem Latvijā – konkursu „RIGA JAZZ STAGE 2017”.


Lai iegādātos biļetes izdevīgāk: 

  •     sūtiet SMS ar tekstu RITMI uz numuru 1626,
  •     saņemiet atbildē atlaides kodu,
  •     uzrādiet kodu „Biļešu Paradīzes” kasēs vai mājaslapā www.bilesuparadize.lv.

RIGA JAZZ STAGE 2017:

Kino „Splendid Palace”, Rīga
6. aprīlis plkst. 19.00
KONKURSA KONCERTS
7. aprīlis plkst. 19.00
KONKURSA FINĀLS
8. aprīlis plkst. 19.00
APBALVOŠANAS CEREMONIJA, Kurt Rosenwinkel (ASV), Latvijas Radio bigbends

„Riga Jazz Stage” ik gadu Rīgā pulcē Latvijas un ārzemju uzlecošās džeza zvaigznes, ļaujot klausītājiem just līdzi konkursantu radošajai sāncensībai un baudīt džezu vēl līdz šim nedzirdētās interpretācijās. Tā ir lieliska iespēja jaunajiem džeza talantiem iegūt atpazīstamību, atklāt savus talantus un prezentēt sevi starptautiskā mērogā.
Kopš konkursa dibināšanas 2004. gadā tajā piedalījušies vairāk nekā 160 mūziķi no 23 valstīm! Konkursa uzvarētāju vidū ir arī latviešu mākslinieki Intars Busulis, Kristīne Prauliņa, Daumants Kalniņš, Kristaps Vanadziņš, Andris Buiķis un citi.

Noslēguma koncertā uz skatuves kāps konkursa īpašie viesi: Kurt Rosenwinkel (ASV), Robinson Khoury (Francija), Michael Valeanu (Francija) un Latvijas Radio bigbends.
 
Viens no „Riga Jazz Stage 2017” žūrijas locekļiem būs slavenais džeza mākslinieks Kurts Rozenvinkels, kurš ne tikai vērtēs konkursa māksliniekus, bet arī kā īpašais konkursa viesis uzstāsies kopā ar Latvijas Radio bigbendu noslēguma koncertā.
 
Biļetes uz konkursa koncertiem kino „Splendid Palace” pieejamas „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.
 
Cenas: 10,00–30,00 EUR
www.rigajazz.lv
www.bilesuparadize.lv

 

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti