Biznesam  |  Blogs  |  RU
28.05.2018

“Tele2” klientiem 25% atlaide uz “Rīgas Ritmi 2018” koncertiem.
7. Jūnijs plkst. 19.00

Jau tradicionāli “Tele2” klientiem ir iespēja saņemt 25% atlaidi uz “Rīgas Ritmi 2018”  koncertiem. Lai iegūtu atlaižu kodu, jāsūta īsziņā tekstu RITMI uz numuru 1626. Atlaižu kods jānorāda, pērkot biļeti “Biļešu servisa” kasēs vai internetā.
 

Festivāla “Rīgas Ritmi 2018” ieskaņas koncerts būs ļoti jaudīgs un iedvesmojošs muzikālais notikums. Festivālu ieskandinās basģitārists, dziedonis, fenomenālais mūziķis Ričards Bona (Richard Bona) kopā ar Latvijas Radio bigbendu. Īpašais viesis - perkusionists Fransuā Arhajno (Francois Archanjo).Programmā, kuras nosaukums ir "African Tales", dzirdēsim Bonas skaņdarbus slavenā Vinca Mendozas (Vince Mendoza) aranžējumos.
 
Bieži dēvēts vienkārši par mūsdienu džeza leģendu, Ričards Bona īsti negrib piekrist viņa ierobežošanai kādā kanonā: “Neidentificēju sevi kā tikai džeza mūziķi. Džezs ir tikai viena daļa no tā, ko es daru. Man nepatīk rutīna, tāpēc man tik ļoti gribas apgūt ko jaunu. Manuprāt mūzika ir skola, kas nekad nebeidzas.”


Pasaules mūzikas slavenību saraksts, ar kuriem Bona sadarbojies savas ilgstošās karjeras laikā, ir iespaidīgs un garš. No Stīvija Vondera līdz Džo Zavinulam, no Bobija Makferina līdz Lorinai Hilai, no Džordža Bensona līdz Chaka Khan. Pateicoties gan savai harmoniskajai virtuozitātei (basģitāra, ģitāra, perkusijas, balafons u.c.), gan mierīgi maigajam vokālam, gan profesionāli sacerētajām kompozīcijām, kuras hipnotizē ar negaidītām balsu un instrumentu nokrāsām, Bona iemantojis citu kolēģu un kritiķu atzinību. Viņa basģitāras solo ir tik nepieradināti inovatīvi, ka visas pasaules jaunie mūziķi dedzīgi tiecas tos atdarināt vai vismaz pietuvināties meistarībā.
 
 
Kopā ar Ričardu Bonu muzicēs Latvijas Radio bigbends – ansamblis, kurš spēj izveidot visaizraujošākās koncertprogrammas un nupat atgriezies no tūres ASV, kur uzstājās prestižākajās valsts koncertzālēs. Jāpiebilst, tā būs pirmreizēja satikšanās. Saspēlējoties ar Ričardu Bonu un īpašo koncerta viesi – brazīļu perkusionistu Fransuā Aršanžo, bigbends paļausies uz slavenā Vinsa Mendozas aranžējumu meistarību. Koncerta atslēgas vārds ir “Āfrikas Stāsti” (African Tales), un grūti iedomāties labāku un smalkjūtīgāku afrikāņu muzikālo stāstu vēstītāju par Ričardu Bonu.
 
Festivāls “Rīgas Ritmi” ir viens no vadošajiem mūzikas festivāliem Baltijā, kas ir pazīstams arī Eiropā un pasaulē. Festivāla skatuves dažādās norises vietās Rīgā aicina gan pasaulē atzītus un apbalvotus māksliniekus, gan jaunus un vēl nedzirdētus mūzikas talantus. Festivāls jau 15 gadus notiek Rīgā, un kopš festivāla pirmsākumiem tajā viesojušies ap 500 māksliniekiem no visas pasaules.
 
Koncerts norisināsies 7. Jūnijā plkst. 19:00 Rīgas Kongresu namā.
Cenas: 10,00 - 75,00 EUR
 
www.rigasritmi.lv
 
Biļetes pieejamas www.bilesuserviss.lv

 

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti