Biznesam  |  Blogs  |  RU
8.05.2018

Pētījums: aizvien vairāk iedzīvotāju dod priekšroku mobilajam mājas internetam

Sabiedrībai kļūstot daudz dinamiskākai, aizvien vairāk iedzīvotāju kā pamata interneta pieslēgumu mājai (datoram un planšetēm) izvēlas mobilo internetu. Izšķiroties starp optisko, DSL, kabeļinternetu vai mobilo mājas internetu (MBB), 2017.gada nogalē jau 23% kā pamata pieslēgumu ir izvēlējušies tieši MBB tehnoloģiju. Kā liecina “Tele2” sadarbībā ar tirgus izpētes grupu “RAIT GROUP” veiktais pētījums, MBB lietotāji ir tik pat apmierināti ar pakalpojumu kā optiskā interneta lietotāji.
 

Mobilā mājas interneta lietotāji, kuriem pieslēgts “Tele2” MBB pakalpojums, visvairāk novērtē  interneta ātrumu, pieslēguma mobilitāti un, protams, arī lietošanas ērtumu. Mobilo mājas internetu, kura izmantošanai operators piedāvā izvēlēties SIM karti vai rūteri, ļoti viegli pārvietot no vienas vietas uz citu. Rūteri iespējams pārvadāt gan no mājas uz vasarnīcu, gan arī ceļojot ņemt to līdzi un pieslēgties internetam jebkur, kur atrodies.
 
“Mobilais mājas internets ir ļoti piemērots mūsdienu dzīves ritmam un stilam. Tas ļauj mūsu klientiem ne vien brīvi pārvietoties, līdzi ņemot rūteri, kura paroli atpazīst visas lietotās ierīces (viedtelefoni, planšetes, datori u.c.), bet arī atvieglo, piemēram, pārvākšanos. Taču būtiskākais, ka MBB tehnoloģijas lietotāji ir tik pat apmierināti ar interneta kvalitāti kā, piemēram, optiskā interneta lietotāji. Mobilā interneta pārklājums pilsētās ir teju 100%, savukārt lauku apvidos tas noklāj 99,3% iedzīvotāju*, sniedzot MBB lietotājiem ne vien ērtāku lietošanu un uzstādīšanas pieredzi, bet arī nepārtrauktu, kvalitatīvu un ātru interneta signālu,” uzsver “Tele2” komercdirektors Raivo Rosts.
 
Kā uzrāda pētījuma dati, aizvien vairāk mobilā mājas interneta lietotāji to izmanto nevis kā papildu interneta opciju, bet gan kā pamata mājas internetu. Laika periodā no 2016.gada marta līdz 2017.gada novembrim tā rādītājs pieaudzis par desmit procentpunktiem – no 64% līdz pat 74%.
 
Mobilo mājas internetu iespējams lietot gan ar SIM kartes palīdzību, gan ar pierasto rūteri, kas nodrošina pieslēgumu vairākām mājas ierīcēm.
 
 “Tele2” un “RAIT GROUP” pētījumu veica 2016.-2017.gadā, un tā dati ir attiecināmi uz visu Latvijas sabiedrību vecumā no 18 līdz 50 gadiem.
 
*  SPRK kvalitātes pētījuma dati:  https://www.sprk.gov.lv/
 
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

20.04.2021

Aptauja: iedzīvotāji sagaida, ka uzņēmumi sniegs atbildi ātrāk nekā 1 stundas laikā

Mobilo sakaru operatora “Tele2” un pētījuma centra “SKDS” veiktā Latvijas iedzīvotāju un uzņēmēju aptauja liecina, ka 44% uzņēmēju atbildes uz gandrīz visiem klientu jautājumiem, kas saņemti digitālajos kanālos, sniedz diennakts laikā. Taču iedzīvotāju jeb klientu ekspektācijas ir daudz augstākas, proti, 34% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka uzņēmumam uz uzdoto jautājumu būtu jāreaģē vienas...
16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti