Biznesam  |  Blogs  |  RU
1.04.2014

No 1. aprīļa – pilnīgi jauns internets telefonā piedāvājums!

Esam priecīgi paziņot, ka no šodienas, 1. aprīļa, “Tele2” ievieš pilnībā jaunu internets telefonā piedāvājumu, kas ir vienkāršāk saprotams un vēl izdevīgāks. Saskaņā ar pētījumu centra SKDS aptauju*, visapmierinātākie mobilā interneta telefonā lietotāji Latvijā ir tieši “Tele2” klienti. Ieviešot jaunu internets telefonā piedāvājumu, mūsu mērķis ir ne tikai paaugstināt esošo klientu apmierinātību, bet arī būtiski palielināt tirgus daļu.

 

“Esmu pārliecināts, ka jaunais piedāvājums iepriecinās visu operatoru klientus, īpaši tos, kuri aktīvi lieto mobilo internetu viedtelefonā. Mūsu jaunais internets telefonā piedāvājums ir kļuvis līdz pat sešām reizēm izdevīgāks cenas ziņā, vienkāršāk saprotams un drošāks, kas nozīmē to, ka klienti var lietot pakalpojumu bez raizēm par rēķinu,” saka “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis.

 

 

“Tele2” ieviesis vienu cenu 1,99 eiro apmērā visiem tarifu plāniem par katru datu pārraides uzskaites soli. Piemēram, tarifu plāns Nr.5 ietver 500 MB mobilā internetu, savukārt par katriem nākošiem 500 MB samaksa būs 1,99. Tarifu plāns Zelts iekļauj 2GB un par katriem nākamajiem 2GB  klientam būs jāmaksā vien 1,99 eiro.

 

“Latvijā iedzīvotāji mēdz izteikt kritiku, ka īpaši izdevīgie piedāvājumi nav pieejami esošajiem klientiem. Priecājamies paziņot, ka no 1. aprīļa jauno datu pārraides uzskaites soli automātiski esam pieslēgši visiem klientiem,” piebilst J.Spoģis.

 

Saskaņā ar pētījumu centra SKDS aptauju*, visapmierinātākie mobilā interneta telefonā lietotāji Latvijā ir “Tele2” klienti – 86% atzīst, ka ir ļoti apmierināti vai drīzāk apmierināti ar “Tele2” internets telefonā pakalpojuma kvalitāti. Salīdzinājumam LMT tie ir 84% klienti, bet “Bite Latvija” – 81%.

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti