Biznesam  |  Blogs  |  RU
11.04.2013

Modernizēts Tele2 sakaru tīkls arī Kurzemē

Varam iepriecināt visus Kurzemes reģiona iedzīvotājus, paziņojot, ka sadarbībā ar pasaulē vadošo telekomunikāciju iekārtu ražotāju Nokia Siemens Networks esam pilnībā pabeiguši Tele2 sakaru tīkla modernizāciju Kurzemē.

 

Ieguldot pusmiljonu latu esam nomainījuši aparatūru esošajās bāzes stacijās, kā arī uzbuvējuši 38 jaunas trešās paaudzes jeb 3G bāzes stacijas, tādējādi, nodrošinot kvalitatīvāko balss pārraidi un vēl ātrāku mobilo internetu ar ievērojami plašāku pārklājumu.

 

Tīkla modernizācijas rezultātā Tele2 ātrgaitas mobilais internets tagad ir pieejams jau 96% Kurzemes reģiona iedzīvotājiem, t.i., gan pilsētās, gan mazāk apdzīvotos pagastos un ciemos.

 

Lai nodrošinātu vēl kvalitatīvāku un ātrāku mobilo internetu ar plašāku pārklājumu, kā arī augstāko balss sakaru kvalitāti, turpinām pērn veiksmīgi iesākto un šogad 2.ceturksnī plānojam pabeigt sakaru tīkla modernizāciju visā valsts teritorijā. 

 

Esam jau modernizējuši sakaru tīklu Kurzemē, Latgalē, Vidzemē un Zemgalē. Drīzumā sāksim modernizēt tīklu arī Rīgā, Jūrmalā, Saulkrastu un Tukuma novados. 

 

Pēc sakaru tīkla modernizācijas Tele2 ātrgaitas mobilais internets būs pieejams jau 95% valsts iedzīvotāju. Neskatoties uz to, ka jau tagad Tele2 nodrošina Latvijā ātrāko mobilo internetu, ko apliecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) jaunākie kvalitātes mērījumi, mēs turpinām attīstību, pakāpeniski visā tīklā ieviešot mobilā interneta ātrumu līdz 42 megabitiem sekundē (mbps).

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti