Biznesam  |  Blogs  |  RU
8.03.2019

Mobilās aplikācijas, kas ikdienā noderēs ikvienai sievietei

Nav noslēpums, ka tehnoloģijas un mobilais internets, to jēgpilni izmantojot, var darīt dzīvi vienkāršāku. Īpaši modernai sievietei, kuras dienas ritms ir ļoti intensīvs – laiks ģimenei, karjerai, rūpēm par sevi un sev tuvākajiem. Kā to visu paspēt? Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” Starptautiskajā sieviešu dienā apkopojis derīgas mobilās aplikācijas, kurām ir vieta ikvienas sievietes viedtālrunī.

Drošības aplikācijas
 
Sievietes drošība ir plaši diskutēta tēma sabiedrībā. Labklājības ministrija atklāj, ka katra trešā sieviete Latvijā ir vismaz reizi savā mūžā cietusi no fiziskas vardarbības. Šokējoši, ka 99% sabiedrības Latvijā zina vismaz vienu vardarbības upuri un visbiežāk tā ir sieviete. Lai arī vardarbība visbiežāk norisinās ģimenē, bīstami atgadījumi iespējami arī uz ielas. Dažas no iespējām, kā bīstamās situācijās var palīdzēt derīgas aplikācijas viedtālrunī. Ar tām var:
 • iegūt informāciju par tuvumā esošajiem policijas iecirkņiem.
 • nosūtīt īsziņu, atrašanās vietu vai zvanīt policijai.
 • saņemt brīdinājumu par bīstamām vietām, balstoties uz citu sieviešu internetā atstāto informāciju.
 • atvieglot darbu atbildīgajiem dienestiem, palīdzot tiem ātrāk atrast personas atrašanās vietu.
Aplikācijas: Safecity, My Safetipin, bSafe u.c.
 
iOS”: https://itunes.apple.com/us/app/safecity-app/id1281880382?mt=8
Android”: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.safecity&hl=en_USAplikācijas veselībai un aktīvam dzīvesveidam

 
Ikdienā rūpējoties par daudziem ģimenes locekļiem – bērniem, dzīvesbiedru, vecākiem, radiniekiem plašākā ģimenes lokā, sievietes nereti aizmirst rūpēties par sevi. Taču tehnoloģijas piedāvā efektīvus un arī vienkāršus veidus, kā sekot līdzi savai veselībai.
 • Aplikācijas, kas sastāda veselīgu ēdienkarti, atbilstoši uzstādītajiem mērķiem, sievietes veselības rādītājiem un dzīves ritmam.
 • Seko līdzi dienā uzņemtajam škidruma daudzumam, kalorijām un fiziskajām aktivitātēm.
 • Atgādina par veicamajām veselības pārbaudēm un medikamentu lietošanas nepieciešamību.
 • Brīdina par iespējamām veselības problēmām, balstoties uz esošo sievietes dzīves veidu un ikdienas ieradumiem.
Aplikācijas: MyFitnessPal, Runkeeper, Fitbit, Healthify Me u.c.
 
iOS”: https://itunes.apple.com/us/app/myfitnesspal/id341232718?mt=8
Android”: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.myfitnesspal.androidFinanšu plānošanas aplikācijas
 
Bieži vien sievietes ir ikdienas ģimenes budžeta galvenās plānotājas. Būsiet pārsteigti, cik veiksmīgs izdevumu, pārtikas iegādes un iepirkšanās palīgs var būt mobilās aplikācijas. Izmantojot tās, iespējams:
 • sastādīt budžetu, sekot līdzi izmaksām un pat apmaksāt rēķinus
 • sekot līdzi nodokļu nomaksai
 • pārvaldīt personīgās finanses - bankas kontus un norēķinu kartes
 • aprēķināt valūtu konvertācijas
 • saglabāt čekus un citus norēķinus apliecinošus dokumentus
 • kopīgot budžetu ar citiem ģimenes locekļiem
Aplikācijas: Expensify, Goodbudget, Money Manager Expense & Budget u.c.
 
iOS”: https://itunes.apple.com/us/app/expensify-receipts-expenses/id471713959?mt=8
Android”: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.me.mobiexpensifygTehnoloģijas palīdz mūsu laiku un finanšu resursus izmantot efektīvāk, uzlabojot ikdienas produktivitāti un atstājot vairāk laika atpūtai, hobijiem un arī attiecībām ar tuviniekiem. Mobilā operatora “Tele2” apkopotie dati liecina, ka sievietes Latvijā, lejupielādējot mobilās aplikācijas, izvēlas tās ļoti racionāli un pārdomāti, vidēji mēnesī par dažadu maksas mobilo aplikāciju lejupielādi tērējot 4,11 eiro.  
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti