Biznesam  |  Blogs  |  RU
12.10.2017

Mežciema pamatskolas audzēkņi Karjeras dienas ietvaros viesojās pie “Tele2”

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” trešdien, 11. oktobrī, uzņēma pie sevis ciemos 30 aktīvus, radošus un zinātkārus skolēnus no Mežciema pamatskolas. 6A klase uzņēmumā viesojās skolā rīkotās Karjeras dienas ietvaros. Skolēni labi pazīst “Tele2” ne vien kā telekomunikāciju operatoru, bet arī kā ZZ Čempionāta (ZZČ) galveno atbalstītāju un organizatoru. Klase pērn arī startēja ZZČ un izrādīja vēlēšanos iepazīt uzņēmumu arī no iekšienes - tā vērtības, ikdienu un kolektīvu.
Mēs sagatavojām skolēniem aizraujošu ieskatu “Tele2” dzīvē, kā arī iesaistījām skolēnus vairākās aktīvās nodarbēs, ne vien liekot viņiem “kustināt” prātus, bet arī mācot strādāt komandā.  Pēc neliela ieskata “Tele2” ikdienā un darba vidē, Mežciema pamatskolas audzēkņi tika sadalīti grupās, kurās viņi varēja attēlot savu sapņu darba vietu, dalījās ar idejām par nākamā ZZČ norisi un izstaigāja visus uzņēmuma departamentus, kuros spēles formātā meklēja dažādus objektus un atbildēja uz āķīgiem jautājumiem.
 
“Tele2” darbojas ļoti dinamiskā vidē. Ikdienā saskaramies ar jaunākajām tehnoloģijām un inovācijām – mums ir ko parādīt arī citiem! Tāpēc aicinām vidusskolas skolēnus, kā arī koledžu un augstskolu grupas, kam interesē telekomunikāciju nozare, pieteikties pie mums vizītē!

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti