Biznesam  |  Blogs  |  RU
5.04.2018

Latvijas skolu 1045 klases iekļūst ZZ Čempionāta pusfinālā un turpina sacensību

Šodien, 5.aprīlī, tika noskaidroti ZZ Čempionāta pusfinālisti, kas turpinās sacensties par ceļazīmi uz finālu un galvenajām balvām. Veikli izpildot  ZZ Čempionāta mājasdarbu un pārsteidzot  žūriju ar radošām idejām un nestandarta pieeju, pusfinālā tika 1045 saliedētākās un radošākās klases.
 
Baltijā vērienīgākajām skolēnu sporta un prāta spēlēm, draudzīgām sacensībām radošos uzdevumos šogad kopumā reģistrējās 1925 klases no visiem Latvijas reģioniem. Pusfinālistu starpā ir arī 80  komandas 1.- 4. klašu grupā, kurām jau otro gadu tiek piedāvāta iespēja izmēģināt savas spējas ZZ Čempionātā. 
 
“Sveicu pirmo posmu izturējušos, kas turpina dalību ZZ Čempionātā! Daudzus gadus organizējot un atbalstot ZZ Čempionātu, redzam, ka sadarbība, cieņa, radošums, un enerģija uztur gan komandas garu, gan arī sekmē katra dalībnieka izaugsmi. ZZ Čempionāts jauniešiem ļauj atklāt viņu stiprās puses, neapzinātos talantus un, pats galvenais - iedrošina neapstāties pie sasniegtā! Patiesi priecājos, ka no gada uz gadu sacensībām piesakās aizvien vairāk motivētu un radošu bērnu un jauniešu, ” stāsta  “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.
 
ZZ Čempionāta pusfināls sākas jau šodien, 5.aprīlī, un tas 2018.gada sezonā risināsies neierastā veidā - klases pusfināla uzdevumus saņems digitāli un pildīs tos savā skolā un pilsētā.  Septiņu pusfināla uzdevumu izpildei klasēm atvēlētas trīs nedēļas. Neskatoties uz digitālo pusfināla formātu, klasēm nāksies cītīgi pastrādāt, pildot gan fiziskos, gan radošos, gan arī ar dažādām zinātnēm saistītos uzdevumus. 540 klases jeb 180 komandas katrā klašu grupā, kas nopelnīs visvairāk punktu, iegūs tik ļoti kāroto ceļazīmi uz ZZ Čempionāta finālu, kas šogad norisinās no 24. līdz 26. maijam sporta kompleksā “333”. Kā jau ierasts, fināla sacensības par ZZ Čempionāta balvām risināsies starp 5.-12. klasēm, savukārt uzvarētāji 1.-4. klašu grupā tiks noskaidroti digitālā pusfināla gaitā.
 
Iepazīties ar pilnu ZZ Čempionāta pusfinālistu sarakstu var spēļu mājaslapā https://ej.uz/ZZC2018Pusfinalisti
 
Rīkot ZZ Čempionāta 12. sezonas finālu galvenajam tā organizatoram un ilggadējam atbalstītājam mobilo sakaru operatoram “Tele2” palīdzēs Ropažu novada pašvaldība un sporta komplekss “333”.

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti