Biznesam  |  Blogs  |  RU
15.03.2016

Latvijā darbojas jau 100 “Tele2” 4G+ un 4G++ bāzes stacijas

Lai saglabātu augstu mobilā interneta pakalpojuma kvalitāti pie pastāvīgi pieaugoša klientu skaita un patēriņa, vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” paziņo, ka ir jau uzbūvējis vairāk nekā 100 jaunas 4G+ un 4G++ bāzes stacijas, kas nodrošina vēl ātrāku interneta ātrumu. Investējot 700 000 eiro, “Tele2” 4G+ tīkls darbojas jau 19 pilsētās, savukārt Rīga, Rēzekne un Daugavpils ir pirmās pilsētas Latvijā, kurās “Tele2” ir uzbūvējis 4G++ tīklu.

“Mums ir prieks “Tele2” klientiem, kas ir puse valsts iedzīvotāju, nodrošināt iespēju lietot pasaulē modernāko 4G+ un 4G++ tīklu! “Tele2” aizvadītajā gadā izvirzījās līderpozīcijās Latvijā, uzbūvējot 4G tīklu ar plašāko pārklājumu Latvijā, vienlaikus “Tele2” kā pirmais sāka ieviest arī 4G++ tīklu. Kā tehnoloģiju līderis “Tele2” šogad turpina būtiski investēt, attīstot jaunākās 4G+ un 4G++ tehnoloģijas, kas drīz būs pieejamas arī citās pilsētās,” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.
 
“Tele2” 4G+ internets ir pieejams 19 pilsētās: Bauskā, Cēsīs, Daugavpilī, Jelgavā, Olainē, Jēkabpilī, Jūrmalā, Ķegumā, Liepājā, Limbažos, Ogrē, Rēzeknē, Rīgā, Saldū, Siguldā, Talsos, Valmierā, Ventspilī un Preiļos.
 
Salīdzinājumā ar 4G, 4G+ nodrošina divreiz lielāku mobilā interneta ātrumu – teorētiski līdz pat 300 megabitiem sekundē (Mbps). Savukārt 4G++ ir jaunākā mobilo sakaru tehnoloģija, kas izmanto trīs frekvenču joslas vienlaicīgi – 800, 1800 un 2600 megahercu, sasniedzot trīskārtēju 4G ātrumu, kas teorētiski ir līdz pat 375 Mbps. Šo frekvenču lietošanas tiesību iegādei “Tele2” Latvijas valstij samaksāja ap 2,5 miljonus eiro.
 
“Tele2” ir Baltijā modernākais sakaru tīkls, kas piedāvā jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus. “Tele2” ir vienīgais Latvijas mobilo sakaru operators, kas nodrošina saviem klientiem 4G+ un 4G++ tīklu viesabonēšanā arī Lietuvā un Igaunijā, kā arī 4G+ tīklu viesabonēšanā vairākās ES valstīs un ASV, tāpēc “Tele2” Latvijas klienti var lietot zibenīgo internetu dodoties arī ārpus valsts. “Tele2” klienti ir puse Latvijas iedzīvotāji.

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti