Biznesam  |  Blogs  |  RU
29.04.2013

Jauns Tele2 klientu apkalpošanas centrs arī Jēkabpilī

No šodienas arī Jēkabpils pilsētas iedzīvotājiem Tele2 pakalpojumi būs vēl ērtāk pieejami, jo esam izveidojuši jaunu Tele2 klientu apkalpošanas centru Jēkabpilī, Vienības ielā 7 (tirdzniecības centra Jēkabpils centrs telpās). Lai to izveidotu un tehnoloģiski aprīkotu atbilstoši mūsu izstrādātajiem dizaina standartiem, kā arī nodrošinātu plašu preču klāstu, investējām 10 000 latu.

 

Jaunajā Tele2 klientu apkalpošanas centrā piedāvāsim vēl lielāku jaunāko telefonu, datoru, planšetdatoru un citu tehnikas un aksesuāru klāstu, kā arī patīkami priecēsim apmeklētājus ar jauno telpu iekārtojumu.

 

 

Jaunais Tele2 klientu apkalpošanas centrs Jēkabpilī aizstāj līdzšinējo klientu apkalpošanas centru, kas atradās Mego tirdzniecības telpās. Visas darba vietas ir saglabātas, un darbinieki turpina darbu plašākā un modernizētā Tele2 klientu apkalpošanas centrā tirdzniecības centra Jēkabpils centrs telpās. 

 

Jaunais Tele2 klientu apkalpošanas centrs Jēkabpilī gaidīs apmeklētājus darba dienās, sestdienās un svētdienās no plkst. 9:00 – 21:00. 

 

Viena no mūsu prioritātēm ir augsts klientu serviss, un šī gada laikā uzmanību veltīsim tieši klientu apkalpošanas centru tīkla paplašināšanai!

 

 

 

 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti