Biznesam  |  Blogs  |  RU
5.10.2013

Jaunie iPhone modeļi – vispieprasītākie uzņēmumu vidū

Kā liecina “Tele2” klientu apkalpošanas centru apkopotā informācija, vislielāko interesi par septembra sākumā prezentētajiem diviem jauniem iPhone modeļiem – 5S un 5C un to iegādi izrāda tieši uzņēmumi.


“Iedzīvotāji turpina dot priekšroku viedtelefonu iegādei, un pēc “Tele2” aplēsēm 2015.gadā viedtelefoni varētu veidot jau 75% no kopējā mobilo tālruņu tirdzniecības apjoma,” piebilst J.Spoģis.

 

 

Pašlaik starp augstas klases viedtelefoniem pieprasītākie modeļi “Tele2” klientu apkalpošanas centros ir: “iPhone 5S”, “Samsung Galaxy S4”, “HTC ONE”, “Nokia Lumia 925” un “Sony Xperia Z”.

 

“Tele2” korporatīvie klienti (uzņēmumi) var interesēties par iespējām iegādāties jaunākos “iPhone 5” modeļus, sazinoties ar savu klientu menedžeri vai ierodoties “Tele2” Biznesa klientu apkalpošanas centrā Rīgā (Mūkusalas ielā 42). Arī privātpersonas var griezties “Tele2” klientu apkalpošanas centros visā Latvijā, un “Tele2” katru pieprasījumu izskatīs individuāli. 

 

“Kompānijas “Apple” viedtelefoni un planšetdatori nav “Tele2” publiskajā piedāvājumā, jo neesam oficiālais “Apple” produkcijas izplatītājs Latvijā. Taču vienmēr meklējam risinājumus, kas atbilst klientu vajadzībām. Tas nozīmē, ka, ja kāds no mūsu klientiem vēlas lietot telefonu, kas nav “Tele2” piedāvājumā, mēs palīdzam to iegādāties – “Tele2” kā starptautiskam uzņēmumam ir laba sadarbība ar Eiropas telefonu distributoriem, kas nodrošina praktiski jebkura telefona pieejamību,” papildina J.Spoģis.
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti