Biznesam  |  Blogs  |  RU
14.01.2014

Izveidots Baltijā modernākais sakaru tīkls!

Esam priecīgi paziņot, ka, ieguldot 9 miljonus eiro, esam veiksmīi pabeiguši sakaru tīkla modernizāciju visā Latvijas teritorijā, kā rezultātā 95% iedzīvotāju ir pieejams ātrgaitas mobilais internets. Sākot no šodienas, sākam komercrežīmā piedāvāt arī jaunāko mobilo sakaru tehnoloģiju 4G (LTE), nodrošinot tirgū izdevīgāko 4G internetu datotiem.

 

“Esam gandarīti, ka sadarbībā ar “Nokia Solutions and Networks” esam uzbūvējuši Baltijā modernāko sakaru tīklu! To jau ir augsti novērtējuši mūsu klienti – saskaņā ar SKDS pētījumu*, Latvijā visapmierinātākie mobilā interneta datorā lietotāji ir tieši “Tele2” klienti,” saka “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs. “Lai arī turpmāk nodrošinātu labāko mobilā interneta lietošanas pieredzi, sākam attīstīt 4G tīklu, lai jau 2015. gadā tas būtu pieejams 70% iedzīvotāju.”

 

 

No šodienas visiem klientiem, kuri lieto “Tele2” internetu datorā, ir iespēja lietot “Tele2” 4G mobilo internetu bez papildu maksas. Lai to izmantotu, ir jāpārliecinās, ka datora SIM karte un USB mobilā interneta modems vai piezīmjdators ar iebūvētu mobilā interneta modemu atbalsta 4G, kā arī jāatrodas “Tele2” 4G tīkla zonā. Sākotnēji “Tele2” 4G ir pieejams šādās pilsētās: Rīga un Rīgas rajons**, Daugavpils, Jēkabpils, Kuldīga, Liepāja, Preiļi, Rēzekne un Ventspils. SIM kartes var nomainīt bez maksas un 4G atbalstošus modemus un rūterus iegādāties kādā no 42 “Tele2” klientu apkalpošanas centriem visā Latvijā, kā arī “Tele2” mājas lapā www.tele2.lv.

 

Galvenā 4G mobilo sakaru tehnoloģijas priekšrocība ir būtiski ātrāka bezvadu datu pārraide – līdz pat 150 megabitiem sekundē (Mbit/s). Lai arī šobrīd “Tele2” 4G piedāvā 1800 megahercu (MHz) frekvencē, kas labāk piemērota pilsētām, pavisam drīz - 2015. gadā 4G tehnoloģiju varēsim piedāvāt arī 800 MHz frekvencē, kas ļaus attīstīt 4G tīklu mazāk apdzīvotos rajonos un lauku teritorijās vairāk nekā trīs reizes efektīvāk un ekonomiskāk.

 

* “Tele2” pētījums tika veikts sadarbībā ar tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs “SKDS” šī gada janvārī, un tajā piedalījās 1005 respondentu.
** Šobrīd “Tele2” 4G Rīgā pieejams šādās vietās: Āgenskalns, centrs, Jugla, Pļavnieki, Torņakalns, Šķirotava un Zemitāni.  “Tele2” 4G Rīgas rajonā: Alejas, Carnikava, Dārziņi, Ķīšupe, Olaine, Pabaži un Sloka. 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti