Biznesam  |  Blogs  |  RU
14.11.2016

Investējot 27 000 eiro, Liepājā atvērts jauna koncepta “Tele2” Centrs

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” informē, ka ir atvēris pirmo jaunā koncepta “Tele2” Centru Liepājā, Tirdzniecības Centrā “XL Sala”, Klaipēdas ielā 62. Investējot 27 000 eiro, “Tele2” Centru Liepājā ir pilnībā pārbūvējis, ieviešot jauno dizaina konceptu, vienlaikus to arī tehnoloģiski aprīkojot un nodrošinot plašu jaunāko mobilo ierīču sortimentu un pašapkalpošanās stendus manstele2.lv un manazz.lv.

“Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe: “Iedzīvotāji augstu novērtē mūsu sniegtos pakalpojumus, jo vidēji mēnesī visos trīs “Tele2” Centros Liepājā nodrošinām servisu vairāk nekā  34 400 esošo un topošo “Tele2” klientu. Priecājamies, ka esam pārbūvējuši vienu no Centriem jau šogad, lai nodrošinātu Liepājas un tās apkārtnes iedzīvotājiem ne tikai modernu iepirkšanos, bet arī vēl ātrāku un individuālāku apkalpošanu, plašu jaunāko ierīču izvēli un iespēju tās izmēģināt. Jaunatklātajā “Tele2” Centrā uzstādīti arī mobilo sakaru pašapkalpošanās stendi, kuros var ērti veikt maksājumus un saņemt citus “Tele2” un” Zelta Zivtiņa “ sniegtos mobilo sakaru pakalpojumus. “Tele2” Centru koncepts ir viens no modernākajiem Baltijā, un, veicot inovatīvus papildinājumus, būs aktuāls arī turpmākos gadus.”
 
Jaunatvērtajā “Tele2” Centrā uzņēmums ir saglabājis visas darba vietas, un apmeklētāji ir gaidīti visās nedēļas dienās no plkst. 10.00 līdz 20.00.  
 
Kopumā “Tele2” ir trīs Centri Liepājā. Jaunā koncepta “Tele2” Centrs Liepājā atrodas Tirdzniecības centrā “XL Sala”, Klaipēdas ielā 62, savukārt pārējie divi – Tirgoņu ielā 18 un tirdzniecības Centrā “Ostmala”, Kārļa Zāles laukumā 8.
 
Šogad, sekojot jaunākajām tendencēm, “Tele2” Centru konceptu plānots ieviest 6 Centros Rīgā un citās pilsētās, kopumā investējot 242 000 eiro. Pirmais jaunā koncepta “Tele2” Centrs tika atklāts šī gada augusta beigās Saldū.
 
Latvijā darbojas 37 “Tele2” Centri 21 pilsētā, kuros “Tele2” vidēji mēnesī nodrošina servisu ap 420 tūkstošiem esošo un topošo “Tele2” klientu.
 
“Tele2” Centru koncepts ir radīts Latvijā, ievērojot “Tele2 AB” grupas zīmola vadlīnijas. Koncepta ideja ir veidot “Tele2” Centrus kā mobilo sakaru pakalpojumu konsultāciju centrus, kuru fokusā ir klients ar savām individuālajām vajadzībām.

Vēl neesi Tele2 klients?

Saistītie raksti

16.04.2021

Strīmeri. Dejas interneta laikmetā

Kur dejot, kad pēkšņi vairs nevar dejot klātienē? Pie ekrāniem! DJ Kārlis Ķilkuts ir Latvijas tiešsaistes diskotēku pionieris – pirmais, kurš pagājušā gada martā sāka veidot tiešsaistes diskotēkas Twitch platformā. Gada laikā karantīnas disko ir iemantojis lielu popularitāti un visvairāk apmeklētākā tiešsaistes diskotēka bijusi ar toreizējo veselības ministri Ilzi...
16.04.2021

Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs: "Viedierīces šobrīd ir atļautas un pat vēlamas!"

Pārguruši vecāki un kā citroni izspiesti bērni jau ir neapstrīdama realitāte. Vēl mazliet jāiztur! Kā palīdzēt bērniem, kas mēnešiem mēģina sadzīvot ar noteiktajiem ierobežojumiem? Bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs mammamuntetiem.lv raidījumā “Vecāku stunda” stāsta, ka pandēmijas laikā bērnu vajadzības ir tādas pašas, kādas tās bija pirms tam. Proti, nozīme ir bērna vecumposmam, jo katrā...
16.04.2021

Kārdinājums ielūkoties svešā dzīvē: sociālajos tīklos meklējam atzinību un sarunbiedrus

No sadarbības projekta ar žurnālu IR Sociālos tīklus vismaz reizi nedēļā Latvijā izmanto pusotrs miljons iedzīvotāju. Daudzi izvēlas no malas vērot citu cilvēku šķietami ideālo dzīvi, kamēr citi platformas izmanto, lai stāstītu par sevi un nopelnītu. Kāda ir iekšējā motivācija publicēt privātu saturu publiskai apskatei sociālajos tīklos un kāda — ieskatīties svešinieku ikdienā? ...
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti