Biznesam  |  Blogs  |  RU
15.10.2018

Ar Tele2 atbalstu notiks sabiedrības vadītāju konference “Celtspēja”

Š.g. 19. oktobrī Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” ar Tele2 atbalstu notiks otrā sabiedrības vadītāju konference “Celtspēja”, uz kuru aicināti vairāk nekā 1000 valsts pārvaldes un pašvaldību vadības pārstāvji no visas Latvijas. Šogad savā pieredzē un zināšanās dalīsies 17 dažādu nozaru līderi un profesionāļi, kuru atziņas un praktiskie piemēri dos iespēju vadītājiem pielietot jauniegūtās zināšanas, vadot iestāžu darbu un pilnveidojot iestādes kopējo tēlu sabiedrībā.

“Ar šo konferenci vēlamies iedvesmot un motivēt publiskā sektora vadītājus, jo tieši no viņiem visbiežāk ir atkarīgs tas, kā strādās attiecīgā iestāde – cik tā būs mūsdienīga un radoša dažādu inovāciju ieviešanā, cik mērķtiecīgi un lojāli būs darbinieki, kā arī cik kvalitatīvus pakalpojumus saņems sadarbības partneri un iedzīvotāji. Arī mēs Tele2 ietvaros ļoti daudz strādājam pie tā, lai vadītāji būtu aizrautīgi līderi, kas ar savu komandu spēj klientiem nodrošināt kvalitatīvus mobilos sakarus, plašu un ātrāko mobilo internetu, kā arī atbilstošus biznesa vides risinājumus,” atzīt Tele2 komercdirektors Raivo Rosts.

Ikvienam Tele2 klientam ir iespēja iegādāties biļeti uz konferenci “Celtspēja” ar 50% atlaidi. Atlaides kods “50Tele2” jāievada, reģistrējoties konferencei sadaļā “Iestādes rekvizīti”.
 
Konferences organizatori atzīst, ka interese par konferenci jau pirmajā gadā bijusi ļoti liela, un vairums dalībnieki nolēmuši piedalīties konferencē arī šogad. Informācijai: konferenci pirmajā gadā apmeklēja valsts un pašvaldības iestāžu pārstāvji no 82 Latvijas novadiem, kopskaitā vairāk kā 1000 dalībnieki.

Plašāka informācija www.celtspeja.lv.

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti