Biznesam  |  Blogs  |  RU
5.03.2018

Aicina reģistrēties konferences "Cilvēkfaktors" tiešraidei

16. martā Cēsīs, Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, notiks jau otrā nākotnes izaicinājumu konference “Cilvēkfaktors”, ko organizē un atbalsta TELE2. Klātienē to vēros 700 dalībnieki, taču visiem interesentiem būs iespēja to vērot interneta tiešraidē.

Konferencē pulcēsies augstākā līmeņa vadītāji, personāla un komunikācijas vadītāji un citi interesenti no visas Latvijas, lai kopīgi spriestu par uzņēmumos gaidāmajām pārmaiņām, kuras tuvākajā nākotnē ieviesīs digitalizācija un jaunās menedžmenta metodes. Tiks runāts ne vien par darbu nākotnē, bet arī par dažādiem motivācijas paņēmieniem, zinātkāres veicināšanu darbiniekos, vadītāju izaugsmi, frīlanseru integrēšanu uzņēmumu darbībā, stratēģisku lēmumu pieņemšanu un citām tēmām, kuras apvienotas 3 blokos – vadīšana, darīšana un ekosistēma.
 
Konferences īpašais viesis būs TELE2 IoT izpilddirektors Rami Avidan, pasaulē atzīts eksperts IT un telekomunikāciju jomā ar īpašu ievirzi IOT. Rami dalīsies ar pārdomām, kāpēc tieši cilvēcīgums un klientu izpratne robotizācijas un digitalizācijas laikmetā kļūs par gudra biznesa mērauklu.
 
Tāpat konferencē uzstāsies Baiba Rubesa (RB Rail valdes priekšsēdētāja), Roberts Ķīlis (sociālantropologs), Katrīna Ošleja (augstākā vadības līmeņa atlases konsultante), Baiba Zūzena (SIA “TV3 Latvia” ģenerāldirektore), Tatjana Volkova (stratēģiskā un inovāciju menedžmenta profesore), Eva Sietiņsone (Cēsu alus valdes priekšsēdētāja), Inga Ozola (PATA loģistikas vadītaja un Lean iekšējā trenere, KIC biznesa trenere), Zuarguss (emocionālās inteliģences eksperts), Kārlis Danēvičs (SEB bankas valdes loceklis), Jānis Skutelis (profesionāls “stand-up comedy” žanra pārstāvis) un citi. Visu lektoru sarakstu varat apskatīt konferences mājaslapā: www.cilvekfaktors.lv
 
Interesenti aicināti iepriekš reģistrēties, lai saņemtu pieeju konferences tiešraidei. Reģistrācija bezmaksas tiešraidei: https://www.cilvekfaktors.lv/lv/tiesraide/
 
Konferenci organizē komunikāciju aģentūra Addiction sadarbībā ar TELE2.

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti