Biznesam  |  Blogs  |  RU
5.03.2013

113 jaunas Tele2 3G mobilā interneta bāzes stacijas visā Latvijas teritorijā

Tele2 pērn uzbūvējis 113 jaunas trešās paaudzes jeb 3G bāzes stacijas visā Latvijas teritorijā, kā arī nomainīta jau esošo bāzes staciju aparatūra, kas kopumā blakus vēl kvalitatīvākiem balss sakariem nodrošina ātrgaitas mobilā interneta pakalpojumus plašākā pārklājumā. 

 

"Tele2 sakaru tīkla modernizācija ir viens no lielākajiem investīciju projektiem mobilo sakaru nozares vēsturē Latvijā, un esam gandarīti, ka modernizētā tīkla priekšrocības – kvalitatīvāko balss pārraidi un vēl ātrāku mobilo internetu ar ievērojami plašāku pārklājumu – jau nodrošinām mūsu klientiem Vidzemē, Latgalē, Zemgalē un daļā Kurzemes,” saka Tele2 tehniskā direktore Līga Krūmiņa. 

 

Jau pašlaik Tele2 mobilais internets ir pieejams 99% valsts iedzīvotāju, savukārt pēc tīkla modernizācijas Tele2 3G ātrgaitas mobilo internetu nodrošinās jau 95% iedzīvotāju.

 

Tele2 ir jau modernizējis tīklu Vidzemē, Latgalē un Zemgalē, un pašlaik veic tīkla infrastruktūras maiņu Kurzemē, kam sekos Rīga, Jūrmala, Saulkrastu un Tukuma novadi. 

 

Tāpat kā pērn arī šogad Tele2 prioritāte būs ātrgaitas mobilā interneta tīkla pilnveidošana, palielinot tā kapacitāti, pārklājumu un ātrumu. Lai arī saskaņā ar jaunākajiem SPRK mērījumiem Tele2 jau nodrošina ātrāko mobilo internetu valstī, mēs turpinam savu attīstību, pakākpeniski ieviešot tīkla ātrumu līdz pat 42 megabitiem sekundē (mbps).

 

 

 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti