Biznesam  |  Blogs  |  RU
Satura filtrs

Satura filtrs

Vecāki var pārraudzīt un ierobežot sava bērna mobilā interneta lietošanu

Satura filtrs
Lai veiktu mobilā interneta satura ierobežošanu, nepieciešams lejupielādēt kādu no satura filtra aplikācijām. No šāda tipa aplikācijām Tele2 iesaka Kaspersky Safe Kids. Šī aplikācija ir pieejama visām operētājsistēmām – iOS, Android un Windows.

Satura filtra aplikācija:
 
  • var tikt uzstādīta gan vecāku mobilajās ierīcēs kā pārraudzītājiem, gan bērnu mobilajās ierīcēs kā lietotājiem,
  • ļauj vecākiem pārraudzīt un ierobežot sava bērna mobilā interneta lietošanu,
  • palīdz vecākiem noteikt, kāda veida interneta saturs bērnam būs pieejams,
  • ļauj bērnam pieprasīt lietot vai piekļūt citām aplikācijām un interneta saturam, savukārt, vecāki attālināti šos pieprasījumus var apstiprināt vai noraidīt.

Noderīgi

Kā uzstādīt aplikāciju mobilajā ierīcē
Lai uzstādītu savā un / vai sava bērna mobilajā ierīcē aplikāciju, nepieciešams to lejupielādēt savā ierīcē aplikāciju veikalā. Pēc aplikācijas lejupielādēšanas nepieciešams izveidot savu profilu.
Kā izveidot savu profilu
Pēc profila izveidošanas jānorāda, kas izmantos attiecīgo ierīci - bērns vai vecāks. Pēdējais solis ir ļaut aplikācijai piekļūt visiem nepieciešamajiem datiem, lai efektīvi tiktu nodrošināti tās piedāvātie pakalpojumi.
Kā pārraudzīt bērna īsziņu un zvanu lietošanu
Lai pārraudzītu bērna īsziņu un zvanu lietošanu iesakām izmanot Kaspersky Safe Kids maksas versiju. Tā piedāvā pārraudzīt un ierobežot bērna īsziņu un zvanu lietošanu, kā arī noteikt bērna atrašanās vietu, un saņemt automātiskos paziņojumus mobilajā aplikācijā.
Google Play pirkumu apmaksa ar TELE2 rēķinu
Lejupielādējot maksas aplikāciju Google Play tevi atpazīs kā Tele2 klientu un piedāvās apmaksas iespēju “Izmanto Tele2 / ZZ norēķinus”. Sīkāka informācija par apmaksu šeit
App Store pirkumu apmaksa ar Tele2 rēķinu
Izmantot Tele2 norēķinus var pēcapmaksas (pieslēguma) un priekšapmaksas klienti, kas Tele2 / ZZ numuru lieto balss sakariem vai mobilajam internetam. Sīkāka informācijā par apmaksu šeit
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti