Vēl neesi Tele2 klients?


Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Kā varu pieslēgt/atslēgt Tele2 Gudro televīziju (Go3)?

Televīzijas pakalpojumu ātri un ērti vari pieslēgt mūsu interneta veikalā, Mans Tele2 un Mans Tele2 lietotnē.

Interneta veikalā  –


1. Izvēlies, kādas tematiskās pakas gribēsi skatīties. Go3 piedāvā 3 dažādas pakas: TV, Filmas un Sports. Labākais – tu vari šīs pakas kombinēt:
  • TV + Filmas;
  • TV + Sports;
  • Filmas + Sports;
  • TV + Filmas + Sports.
Tu vari kopā ar TV pakalpojumu iegādāties arī Go3 ierīci, kuru pieslēgt pie TV. Tā noderēs, ja vēlies Go3 saturu skatīties mājās uz lielā ekrāna un savā televizorā nevari lejupielādēt Go3 lietotni. Ja apņemsies to lietot vismaz 12 mēnešus, nomas maksa būs 3,00 EUR mēnesī. Beztermiņa līgumam Go3 ierīces noma ir 4,00 EUR mēnesī.

Turpat zemāk vari apskatīties, kādu saturu (TV kanālus, seriālus, filmas, tiešraides u.c.) varēsi redzēt katrā no tematiskajām pakām.

2. Tālāk atliek norādīt, vai izmantosi pakalpojumu ar Tele2 mājas internetu. Šis solis nepieciešams, lai varam piesaistīt televīzijas pakalpojumu pie kāda no taviem Tele2 numuriem. Ja tev nav ne interneta, ne balss numura pie Tele2, vari pārnākt pie mums ar savu balss numuru no cita operatora.

3. Spied pogu “Pievienot grozam”, aizpildi nākamajos soļos prasīto informāciju. Ja pieslēgsi tikai TV pakalpojumu (bez Go3 ierīces), piegāde nebūs nepieciešama.

Televīzijas pakalpojumus vari atslēgt Mans Tele2 sadaļā "Mani pakalpojumi". Ja tomēr neizdodas, nosūti mums vēstuli no Mans Tele2 Pastkastītes – mēs atslēgsim.
 
Izsaki savu viedokli par Tele2
Vajadzīga palīdzība? Meklē šeit!
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti