Biznesam  |  Blogs  | 
LV LV

Pārnāc pie Tele2!

Atstāj savu numuru un uzzini, ko varam piedāvāt.

Kā kļūt par Tele2 klientu

Vēl neesi Tele2 klients?

Atstāj savu numuru un mēs ar tevi sazināsimies tuvākajā darba dienā.
Atstāj savu numuru un mēs ar tevi sazināsimies tuvākajā darba dienā.
Ievadītais numurs jau lieto Tele2 tarifu plānu.
Ja vēlies saņemt īpašu piedāvājumu Mājas internetam, piesakies sarunai
Uzgaidiet...
Paldies! Tavs pieteikums saņemts. Sazināsimies tuvākajā darba dienā no 9:00-17:00, tikmēr uzzini, kas jauns Tele2!

Izdevīgi būt
Tele2 klientam

Vēl neesi Tele2 klients?

Atstāj savu numuru un mēs ar tevi sazināsimies tuvākajā darba dienā.    

Uzgaidiet...
Paldies! Tavs pieteikums saņemts. Sazināsimies tuvākajā darba dienā no 9:00-17:00, tikmēr uzzini, kas jauns Tele2!

Neatradi ko meklēji?

Citi jautājumi
1/2
Esmu cita operatora klients, ko jūs man varat piedāvāt?
Pateicamies par apjautāšanos! Lūk, svarīgākie iemesli, kāpēc ir lieliski būt Tele2 klientam:
 
 1. Ātrākais internets Latvijā jau trešo gadu pēc kārtas (saskaņā ar SPRK 2019. gada aprīļa datiem);
 2. Lojalitātes programma “Tele2 komplimenti”;
 3. Papildu datu SIM karte planšetei, kuru varēsi izmantot arī ceļojot Eiropā;
 4. Pārdomāti tarifu plāni dažādām vajadzībām. Mums ir piedāvājumi bērniem, jauniešiem, senioriem, kā arī ģimenēm. Atliek tikai izvēlēties savu.
 5. Vēl neesi pārliecināts? Atstāj savu numuru un mūsu ekspertu komanda ar tevi sazināsies, lai izstāstītu vairāk par taviem ieguvumiem, kļūstot par Tele2 klientu.
Kā es varu pāriet ar savu numuru pie Tele2?
Viss ir ļoti vienkārši!
 
 1. Izvēlies tarifu plānu, kas vislabāk atbilst taviem pakalpojumu lietošanas paradumiem. Mūsu pamata tarifu plāni atšķiras ar iekļauto datu apjomu (3 GB, 10 GB, 30 GB un bezlimita).

  Ja plāno zvanīt vai sūtīt īsziņās uz Eiropu, tev noteikti patiks tarifu plāni 30 GB un Bezlimits, jo tajos šie pakalpojumi ir iekļauti bez maksas. Vēl mūsu piedāvājumā ir arī vairāki izdevīgi tarifu plāni ģimenei. Apskaties tos šeit.

 2. Kad esi izvēlējies tarifu, kas tev vislabāk patīk, spied pogu “Pieslēgt tarifu plānu”, seko norādījumiem un mēs tev piegādāsim līgumu kopā ar jauno SIM karti uz jebkuru vietu Latvijā bez maksas. Trešajā darba dienā pēc līguma parakstīšanas varēsi lietot pakalpojumus Tele2 tīklā. Vairāk par to, kā notiek pāreja no viena operatora pie otra, uzzini šeit.
Juridiskā informācija.
Ir svarīgi zināt gan savas tiesības, gan pienākumus, lai mūsu sadarbība būtu balstīta uz abpusēju sapratni un cieņu. Aicinām iepazīties ar Tele2 abonēšanas līguma un papildu pakalpojumu noteikumiem.
Visi noteikumi pieejami šeit.
Lietoju Zelta Zivtiņas priekšapmaksas karti, kā es varu pāriet uz apmaksu ar rēķinu (pieslēgumu)?
Lielisks lēmums!
 
Jauno līgumu tu vari noformēt tepat mūsu interneta veikalā.
 
 1. Izvēlies tarifu plānu, kas vislabāk atbilst taviem pakalpojumu lietošanas paradumiem. Mūsu pamata tarifu plāni atšķiras ar iekļauto datu apjomu (3 GB, 10 GB, 30 GB un Bezlimits).
 2. Ja plāno zvanīt vai sūtīt īsziņās uz Eiropu, tev noteikti patiks  tarifu plāni 30 GB un Bezlimits, jo tajos šie pakalpojumi ir iekļauti bez maksas. Vēl mūsu piedāvājumā ir arī vairāki izdevīgi tarifu plāni ģimenei. Apskaties tos šeit.
 3. Kad esi izvēlējies tarifu, kas tev vislabāk patīk, spied pogu “Pieslēgt tarifu plānu”, seko norādījumiem, un līgumu kopā ar jauno SIM karti piegādāsim tev uz jebkuru vietu Latvijā bez maksas. Pāreja uz pieslēgumu notiek vienas darba dienas laikā. Uzzini vairāk šeit.
Līguma termiņš.
Abonēšanas līgums ar tarifu plānu balss numuram un datu plānu interneta numuram ir beztermiņa. Tu vari to pārtraukt jebkurā laikā, sazinoties ar mums rakstiski (Mans Tele2, tele2@tele2.lv vai soc. tīklu kontos) vai zvanot (1600 vai 29560600), norādot/nosaucot sava numura Līguma paroli. Šīs izmaiņas vari pieteikt arī jebkurā Tele2 centrā.

Līgumam var būt arī termiņš, ja es iegādājies ierīci (telefons, dators, planšete, rūteris, viedpalīgs) uz nomaksu. Pēc nomaksas termiņa beigām numurs automātiski netiek atslēgts, turpinās līgums par tarifu plānu vai datu plānu.

Tāpat līgumam var būt termiņš, ja pieslēdz tarifu plānu / datu plānu ar īpašu atlaidi. Tas noteikti būs norādīts līgumā, kad pieslēdzi šādu atlaidi.
Vai varu nopirkt ierīci, ja neesmu Tele2 klients?
Jā, vari – ja iegādājies ierīci uzreiz, apmaksājot pilnu tās summu.
Tomēr nomaksā gan mēs dodam preces tikai tiem, kam uzticamies visvairāk – saviem klientiem. Līdz ar to, ja vēlies pirkt telefonu vai planšeti nomaksā, tad gan tev jābūt vismaz vienam aktīvam balss pieslēguma numuram.
Ja vēlies nomaksā iegādāties datoru, tad jābūt aktīvam vismaz vienam interneta pieslēguma numuram vai balss pieslēguma numuram.

Ja vēl neesi mūsu klients, bet gribi nopirkt telefonu vai planšeti nomaksā, izvēlies jaunu numuru vai pārnāc ar esošo no cita operatora. Vairāk par to lasi šeit.
Vēlos pieslēgumu ar jaunu numuru pie Tele2.
Jauns numurs, jauna dzīve – mēs saprotam! Varbūt jau zini, bet mūsu interneta veikalā tu vari arī pats izvēlēties savu jauno numuru.
 
Tiec pie sava jaunā pieslēguma maksimāli ērti!
 
 1. Izvēlies tarifu plānu, kas vislabāk atbilst taviem pakalpojumu lietošanas paradumiem. Mūsu pamata tarifu plāni atšķiras ar iekļauto datu apjomu (3 GB, 10 GB, 30 GB un Bezlimits).
 2. Ja plāno zvanīt vai sūtīt īsziņās uz Eiropu, tev noteikti patiks tarifu plāni 30 GB un Bezlimits, jo tajos šie pakalpojumi ir iekļauti bez maksas. Vēl mūsu piedāvājumā ir arī vairāki izdevīgi tarifu plāni ģimenei. Apskaties tos šeit
 3. Kad esi izvēlējies tarifu, kas tev vislabāk patīk, spied pogu “Pieslēgt tarifu plānu” < "Lietošu pakalpojumu ar jaunu Tele2 numuru", seko norādījumiem un mēs tev piegādāsim līgumu kopā ar jauno SIM karti uz jebkuru vietu Latvijā bez maksas. Tava jaunā SIM karte būs aktīva 1 stundas laikā pēc līguma parakstīšanas. Uzzini vairāk šeit
Esmu ārvalstu pilsonis, vai es varu kļūt par Tele2 klientu?
Jā, tas ir iespējams! Tu vari noslēgt līgumu ar Tele2, ja tev ir kāds no minētajiem dokumentiem:
 1. Tavā pasē ir ielīmēta uzturēšanās atļauja vai uzturēšanās atļauja uz A4 lapas (nav ielīmēta pasē), kura derīga vismaz 1 gadu no līguma slēgšanas dienas;
 2. Tev ir izsniegta vecā standarta Eiropas Savienības pilsoņa reģistrācijas apliecība;
 3. Tev ir Latvijā izsniegta EA, UA, AA eID karte, kurā ir norādīts Latvijā piešķirtais personas kods;
 4. Tev ir Latvijā izsniegtais bezvalstnieka ceļošanas dokuments, kurš derīgs vismaz 1 gadu no līguma slēgšanas dienas;
 5. Tev ir LR Ārlietu ministrijas izsniegta Identifikācijas karte.
 
Līgumu vari noslēgt jebkurā mūsu Tele2 centrā, līdzi ņemot kādu no minētajiem dokumentiem.
 
Ņem vērā, ka ierīces uz nomaksu varēsi iegādāties tikai kādā no Tele2 centriem. Interneta veikalā diemžēl tas nav iespējams.
Vēl neesmu Tele2 klients, bet gribu pāriet pie jums un paņemt telefonu uz nomaksu.
Lieliska izvēle! Jā, tu vari iegādāties arī ierīci uz nomaksu, tomēr mums jābūt drošiem par tavu maksātspēju. Izvērtējot dažādus faktorus, līguma slēgšanas brīdī var būt nepieciešams iemaksāt daļu no ierīces vērtības (pirmā iemaksa). Tas samazinās mūsu kredītrisku un tavu ikmēneša maksājumu.
 
Vispirms tev jābūt vismaz vienam aktīvam numuram pie Tele2 un tad mūsu interneta veikalā varēsi noskaidrot, vai būs nepieciešama pirmā iemaksa. Uzzini vairāk šeit.
Kā es varu saņemt Tele2 Komplimentu piedāvājumus, ja es neesmu Tele2 klients?
Jāsaka, komplimentus parasti pietaupa un sniedz tiem svarīgajiem, tuvajiem. Un tā arī mēs esam tos paredzējuši tikai Tele2 klientiem. Bet arī tu droši par tādu vari kļūt! Ieskaties – tas ir izdevīgi.
Kā kļūt par Tele2 klientu, meklē šeit.
Citi jautājumi
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti