Vēl vairāk interneta mūsu tarifu plānos

Uzzini par izmaiņām Tele2 tarifu plānos no 1. aprīļa

Kāpēc veicam izmaiņas

Pēdējo piecu gadu laikā Tele2 klientu patērētais interneta apjoms ir pieaudzis 33 reizes. Tas atspoguļo pārmaiņas mūsu dzīvesveidā, jo šobrīd ar internetu mobilajā telefonā varam ērti atrisināt lielu daļu ikdienas jautājumu. Pašlaik jau deviņi no desmit Tele2 pamata tarifu plānu lietotājiem aktīvi izmanto internetu telefonā. Lai piedāvātu mūsdienīgus un aktuālajām tendencēm atbilstošus tarifu plānus, esam uzlabojuši Tele2 pamata tarifu plānus.

Gandrīz 3 x vairāk interneta

No 1. aprīļa Tele2 pamata tarifu plāniem būs pieejams gandrīz trīsreiz lielāks interneta apjoms nekā iepriekš. Neraugoties uz cenu izmaiņām, datu lietošana telefonā tev kļūs izdevīgāka.

Lētāki zvani uz ārvalstīm

Labi jaunumi gaidāmi tiem mūsu klientiem, kuri zvana uz ārvalstīm – saskaņā ar Eiropas Savienības jaunajiem noteikumiem no 15. maija vairāk nekā uz pusi tiks samazināta maksa par zvaniem uz citām Eiropas  (EEZ) valstīm. Tas tev dos iespēju sazvanīties ar radiniekiem vai draugiem ārvalstīs daudz biežāk.

Uzzini izmaiņas
savam tarifu plānam no 1.04.

Izvēlies savu esošo tarifu plānu

Nezini sava tarifu plāna nosaukumu? Noskaidro Mans Tele2

Esošais tarifu plāns Jaunais tarifu plāns
Zelts 500 MB 1,5 GB
Pakalpojumi Latvijā
Bezlimita zvani un īsziņas uz lielākajiem tīkliem
Bezlimita zvani un īsziņas uz visiem tīkliem
Starptautiskie zvani no Latvijas uz Eiropu
Internets 500 MB 1,5 GB
Pakalpojumi Eiropā
Zvani un īsziņas, atrodoties Eiropā, uz visiem tīkliem Latvijā un Eiropā
Internets Eiropā (no pamattarifā iekļautā apjoma) 500 MB 1,5 GB
Papildu SIM karte lietošanai planšetē
Interneta lietošanai Latvijā un Eiropā
Zelts 500 MB
Galvenais ieguvums – lētāki dati

Tavā tarifu plānā iekļautais internets būs par 57% lētāks. Gigabaita cena tiek samazināta no € 16,98 uz € 7,33.

  • Norādītā esošā tarifu plāna informācija atbilst pieslēgtajam tarifu plānam līdz 25.02.2019. Ja pēc šī datuma esat veicis izmaiņas tarifu plānā, informāciju skatiet mans.tele2.lv.
  • Ja nepiekrītat tarifu plāna izmaiņām, Jums ir tiesības atkāpties no Līguma bez līgumsoda piemērošanas līdz grozījumu spēkā stāšanās dienai, iesniedzot rakstisku iesniegumu.
  • Visas cenas norādītas ar PVN.
  • Eiropa (ES un EZZ valstis): Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Franču Gviāna, Gibraltārs, Grieķija, Gvadelupa, Horvātija, Igaunija, Islande, Īrija, Itālija, Kipra, Latvija, Lielbritānija, Lietuva, Lihtenšteina, Luksemburga, Malta, Martinika, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Reinjona, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija.

Uzzini vairāk par saviem esošajiem pakalpojumiem un izmaiņām

Vai man ir jāpieslēdz jaunais tarifu plāns?
Mēs visu izdarīsim tavā vietā! Tava tarifu plāna izmaiņas stāsies spēkā automātiski no 1. aprīļa.
Vai es varu mainīt tarifu plānu?
Tu vari mainīt tarifu plānu gan pirms, gan pēc izmaiņām. Līdz 1. aprīlim vari pieslēgt kādu no šobrīd piedāvātajiem tarifu plāniem un pēc 1. aprīļa tev automātiski stāsies spēkā pieslēgtā tarifu plāna jaunie nosacījumi.
Vai ir iespējams pieslēgt jauno datu apjomu pirms 1. aprīļa?
Nē, jauno datu apjomu ātrāk pieslēgt nebūs iespējams. Tarifu plāni ar lielāku datu apjomu būs pieejami no 1. aprīļa.
Kā mainīsies mans rēķins?
Jaunie tarifu plāna nosacījumi stāsies spēkā aprīlī. Tavā rēķinā par aprīlī izmantotajiem pakalpojumiem, kuru saņemsi maija sākumā, redzēsi tarifu plāna jauno abonēšanas maksu un nosaukumu.
Vai mainīsies pieejamais datu apjoms Eiropā?
Jā, no 1. aprīļa pamata tarifu plāniem, kuriem būs veiktas izmaiņas, būs pieejams lielāks iekļautais interneta apjoms izmantošanai Eiropā (EEZ valstīs): tarifu plānam 1,5 GB – 1,5 GB Eiropā, tarifu plānam 5 GB – 5 GB Eiropā, tarifu plānam 15 GB – 8 GB Eiropā, tarifu plānam Bezlimits – 9 GB Eiropā.
Vai izmaiņas attieksies uz pakalpojuma “Mājas internets” pieslēgumiem?
Nē, Tele2 Mājas interneta datu plānu nosacījumi nemainīsies.
Vai joprojām būs pieejami īpaši tarifu plāni, piemēram, jauniešiem vai senioriem?
Jā, Tele2 joprojām piedāvās īpaši izdevīgus tarifu plānus noteiktām klientu grupām: Bezlimits Jauniešiem, Bezlimits Skolēniem un Senioriem. Šo tarifu plānu nosacījumi nemainīsies. 
Vai izmaiņas attieksies uz Internets Ģimenei pieslēgumiem?
Mājas internets Ģimenēm datu plāna nosacījumi nemainīsies. Ja tev līdz 1. aprīlim būs pieslēgts tarifu plāns Zelts Ģimenēm 4GB, tā nosacījumi nemainīsies un varēsi to turpināt izmantot arī pēc 1. aprīļa. Bet no 1. aprīļa ģimenēm būs pieejams jauns tarifu plāns 10 GB Ģimenei, kuru varēsi pieslēgt, ja to vēlēsieties.

Tarifu plāniem Zelts 500 MB, Zelts 2 GB, Zelts 6 GB un Zelts Bezlimits no 1. aprīļa mainīsies pieejamais interneta apjoms un cena.
Vai mainīsies papildu SIM kartei pieejamais datu apjoms interneta lietošanai Latvijā un Eiropā?
Jā, atkarībā no tarifu plāna pieejamais papildu SIM kartes apjoms palielināsies: no 300 MB uz 1 GB, no 1 GB uz 2 GB un no 2 GB uz 4 GB. Ja šobrīd izmanto papildu SIM karti, no 1.aprīļa tev automātiski būs pieejams papildu SIM kartē iekļautais palielinātais datu apjoms.
Izsaki savu viedokli par Tele2
Vajadzīga palīdzība? Meklē šeit!
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti