Internets birojam

Izvēlies datu apjomu

Bezlimits

Izvēlies, kā pirksi rūteri

Datu plāns 10 GB

Datu plāns 30 GB

Datu plāns Bezlimits

Datu plāns Bezlimits (24 mēneši)

Datu plāns Bezlimits tikai 13,20 EUR mēnesī, slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem.

Datu plāns Bezlimits + (13,5 GB Eiropā)

Iekļauts bezlimits internets Latvijā un 13,5 GB atrodoties EEZ valstīs. Ja iekļautais datu apjoms būs iztērēts, tad stāsies spēkā maksa par katru nākamo MB - 0,0044 EUR (bez PVN) par 1 MB.
€ 7,42 /mēnesī (bez PVN)
€ 8,98 /mēnesī (t.sk. PVN)
Datu plāns "10 GB" € 4,95/mēn. (bez PVN)
Rūteris €2,47 /mēn. uz 24 mēnešiem (bez PVN)
Piegāde € 0
€ 10,73 /mēnesī (bez PVN)
€ 12,98 /mēnesī (t.sk. PVN)
Datu plāns "30 GB" € 8,26/mēn. (bez PVN)
Rūteris €2,47 /mēn. uz 24 mēnešiem (bez PVN)
Piegāde € 0
€ 16,52 /mēnesī (bez PVN)
€ 19,99 /mēnesī (t.sk. PVN)
Datu plāns "Bezlimits" € 16,52/mēn. (bez PVN)
Rūteris bez maksas (bez PVN)
Piegāde € 0
€ 16,52 € 13,20 /mēnesī (bez PVN)*
€ 19,99 € 15,97 /mēnesī (t.sk. PVN)
Datu plāns "Bezlimits (24 mēneši)" €16,52 € 13,20/mēn. (bez PVN)
Rūteris bez maksas (bez PVN)
Piegāde € 0
€ 29,99 /mēnesī (bez PVN)
€ 36,29 /mēnesī (t.sk. PVN)
Datu plāns "Bezlimits +" € 29,99/mēn. (bez PVN)
Rūteris bez maksas (bez PVN)
Piegāde € 0


* Norādītā cena datu plāna Bezlimits abonēšanas maksai tiks piemērota pirmos 24 mēnešus no līguma noslēgšanas brīža. Pēc 24 mēnešu perioda spēkā stājas datu plāna Bezlimits standarta abonēšanas maksa.
Pirmos 24 mēnešus datu plānu var mainīt, taču atlaide netiek saglabāta.
Ja tiek lauzts datu plāna līgums pirmo 24 mēnešu laikā jāatmaksā piešķirtā atlaide 3,32 EUR (bez PVN) par katru izmantoto mēnesi. Piedāvājums pieejams jauniem un esošajiem Internets birojam klientiem.

0% nomaksas līgums
Piegādāsim bez maksas visā Latvijā
Bezmaksas atgriešana 14 dienu laikā
Saņem jau rīt, ja pasūti darba dienās līdz 15:00

Biroja rūteris

 • Viegli uzstādīt – nekādu vadu un sarežģītas instalācijas
 • Var paņemt līdzi ārpus biroja
 • Wi-Fi var pieslēgties arī biroja viesi
 • Rūteris darbojas gan 3G gan 4G zonās
 • Ja rodas jautājumi par uzstādīšanu vai rūtera darbību, zvaniet  uz tālr. 1600
 • Pārtraucot līgumu pirmo 6 mēnešu laikā, par rūteri jāmaksā 8.26 EUR par katru izmantoto mēnesi. 
 • Cenas ir norādītas bez PVN

Pamatdati
Izmērs (mm AxPxD)
180 × 170 × 30 mm
Svars (grami)
275 g
Tīkls
2G
EDGE/GPRS/GSM 850/900/1800/1900 MHz
UMTS / 3G tīkli
HSUPA / HSDPA / UMTS / DC-HSPA+ 900/2100 MHz
LTE / 4G tīkli
LTE TDD FDD 800/900/1800/2100/2600 MHz

Tev vēl nav Tele2 internets birojam?

Ērta lietošana

Mūsdienās visām lietām ir jābūt ērtām un vienkāršām – arī mājas internetam. To ir viegli uzstādīt – ieliec SIM karti, un gatavs. Izmantojot Wi-Fi funkciju, internetu varēs lietot visa ģimene, turklāt to ērti iespējams paņemt līdzi arī uz vasarnīcu! Savukārt, ja izvēlēsies MiFi rūteri izbraukumiem, bezvadu internetu varēsiet lietot arī ceļā un brīvā dabā.

Izmēģini 7 dienas

Labākais veids, kā pārliecināties, ka Tele2 mājas internets tev patiešām der, ir to izmēģināt. Tieši tādēļ piedāvājam uz 7 dienām to paņemt līdzi uz mājām, laukiem un vasarnīcu, lai to notestētu visās iespējamās istabās un ierīcēs.

Izmēģini 7 dienas

Bezlimits drošam sākumam

Kurš var uzminēt, cik GB mēnesī notērē? Tomēr, izvēloties datu plānu, tas ir svarīgi! Tādēļ datu plāniem ar ierobežotu datu apjomu līdz nākamā mēneša beigām piešķirsim bezlimita datus bez papildu maksas! Lieto brīvi, cik vēlies, un pēc tam portālā mans.tele2.lv noskaidro, cik iztērēts.

Rūteris bez maksas

Izvēloties datu plānu Bezlimits, par rūteri mēnesī nebūs jāmaksā pilnīgi nekas! Taču arī tad, ja ņemsi datu plānu ar ierobežotu datu apjomu, par rūteri būs jāmaksā tikai 2,99 EUR mēnesī.

Rūteris bez maksas

Maksimāla izvēles brīvība

Izvēlies, kurš no četriem datu plāniem kombinācijā ar kuru no abiem rūteriem tev der vislabāk.

Noderīgi

Rūtera izmantošanas noteikumi

Ar tevi tiek slēgts beztermiņa līgums, kura laikā rūteri varēsi izmantot bez maksas vai par 2,47 EUR/ mēnesī (bez PVN)– maksa atkarīga no izvēlētā datu plāna.
 

Gadījumā, ja vēlies pārtraukt līgumu pirmo 6 mēnešu laikā un rūteri atgriež darba kārtībā, ir jāmaksā rūtera lietošanas maksa – 8,26 EUR (bez PVN) par katru izmantoto mēnesi.
 

Ja vēlies pārtraukt līgumu 7 līdz 24 mēnešu laikā kopš līguma noslēgšanas un rūteri atgriež darba kārtībā, papildus nekas nav jāmaksā.

Gadījumā, ja ir nepieciešamība lauzt īgumu pirmo 24 mēnešu laikā un tu vēlies paturēt rūteri sev, aprēķināsim rūtera nomaksas maksu par katru no atlikušajiem 24 mēnešiem un iekļausim tavā rēķinā.

Kas notiks, ja es pārtērēšu pieejamo datu apjomu?

Ja esi iztērējis datu plānā iekļauto datu apjomu, tad savas ierīces ekrānā saņemsi ziņu ar piedāvājumu iegādāties papildus 5 GB par 3,29 EUR (bez PVN). Tāpat nosūtīsim arī īsziņu uz tavu norādīto kontakttālruni, kur, nospiežot uz saites https://dati.tele2.lv, varēsi pieslēgt papildus datus. Iegādāto papildu datu apjomu varēsi izmantot līdz nākamā mēneša beigām.
 

Jā vēlies sūtīt īsziņas no rūtera vai planšetes, tad maksa par katru nosūtīto īsziņu ir 0,06 EUR (bez PVN).
 

Ja, izmantojot pakalpojumus bāzes stacijas sektorā, tiek konstatēta pārslodze un citiem lietotājiem šādos apstākļos tiek samazināts datu pārraides ātrums, Tele2 ir tiesīgs veikt kā manuālu, tā arī automātisku pieslēguma parametru maiņu, lai novērstu traucējumus. Klientiem ir saistoši arī labticīgas lietošanas noteikumi.

Kas jāņem vērā, izvēloties rūtera novietojumu telpā?

Pirmkārt, atrod vietu, kur ir vislabākā 4G signāla uztveramība, kā arī laba Wi-Fi bezvadu tīkla apraide telpā. Labāko signālu rūteris uztvers, ja tiks novietots pie loga, tuvāk griestiem (piemēram, augšējā plauktā vai uz skapja) telpā, kurā visbiežāk lietojat internetu savās ierīcēs, vai arī tuvāk datoram, kas tiek izmantots. Neiesakām rūteri novietot noslēgtā skapī, tieši aiz šķēršļiem, blakus citām elektroierīcēm (mikroviļņu krāsnij, citam rūterim), arī grīda nav piemērotākā vieta. Rūtera lietošanas laikā var mainīt tā novietojumu.

Kāpēc man nedarbojas internets vai ir ļoti vājš signāls?

Visdrīzāk tas ir saistīts ar rūtera signāla uztveramību. Tele2 Wi-Fi rūteris darbojas gan 3G, gan 4G zonās. Signāla uztveramību ietekmē attālums no Tele2 bāzes stacijas un šķēršļi signāla ceļā, piemēram, meži, augstas ēkas u. tml. Arī ēkas konstrukcijas īpatnībām, izvietojumam, apkārtējam reljefam var būt nozīme. Signāla uztveramību negatīvi ietekmē arī laikapstākļi, piemēram, negaiss un vētras.
 

Nevēlamus traucējumus var radīt rūtera vecums un nolietojums, tāpēc iesakām aizstāt veco rūteri ar jaunu.
 

Sakaru traucējumus lūdzam pieteikt šeit.

Kā uzlabot interneta darbību un pastiprināt signālu?

Ja lietotā interneta darbība nav apmierinoša, signāls nekļūst labāks arī pie loga vai augstākos stāvos, iesakām rūterim pieslēgt ārējo antenu, kas uzlabos signāla uztveramību.
 

Ja vēlies pieteikt ārējo antenu tad zvani 28444777. Antenu mūsu meistars uzstādīs bez maksas, maksa par antenu ir 40,50 EUR (bez PVN).
 

Sakaru traucējumus lūdzam pieteikt šeit.

Man nedarbojas rūteris, kā rīkoties?

Ja rūteris nedarbojas, pirmais, ko iesakām darīt, – manuāli veikt rūtera rūpnīcas iestatījumu atiestatīšanu. Lai to veiktu, nospied RESET pogu un turi apmēram trīs sekundes. Atiestatot rūtera noklusējuma iestatījumus, tiks pārrakstīti visi uzstādītie iestatījumi, piemēram, Wi-Fi tīkla vārds un parole. Ja tomēr rūtera darbība neatjaunojas, jāvēršas jebkurā Tele2 centrā, līdzi ņemot rūtera pilnu komplektāciju un iepakojumu, un jānodod rūteris garantijas remontā.

Kas jādara pirmo reizi ieslēdzot rūteri?
 1. Ievieto Micro-SIM karti rūterī,
 2. Pievieno rūteri elektrībai,
 3. Savieno rūteri ar savu iekārtu.

Lai savienotu rūteri ar savu iekārtu, brīdī, kad velies pieslēgties tīklam, ievadi paroli, kas redzama uzlīmē rūtera apakšpusē. Uz tās ir parole, kas apzīmēta ar Wi-Fi Key vai WPA/WPA2.
 

Ja vēlies detalizētāk uzzināt par rūtera uzstādījumiem, tad iepazīties ar pilnu lietošanas instrukciju vari šeit.

Kā nomanīt rūtera paroli?

Tā kā lietotājvārds un parole sākotnēji visiem ir vienāda, drošības nolūkos iesakām nomainīt paroli pēc pirmās pieslēgšanās rūtera vadības programmai (http://192.168.8.1).
 

Lai veiktu izmaiņas rūtera iestatījumos, tev jāpiereģistrējas rūtera vadības programmā, ievadot lietotājvārdu [User:] un paroli [Password:], kas ir norādīti uzlīmē rūtera apakšpusē.
 

Ja vēlies uzzināt detalizētāku informāciju par rūtera uzstādījumiem, tad iepazīties ar pilnu lietošanas instrukciju vari šeit vai arī noskatīties iestatīšanas video pamācību.

Kāds ir Tele2 interneta pārklājums manā adresē?

Lai uzzinātu, kāds signāls ir tavā adresē, seko saitei un meklēšanas logā “Pārbaudi savu pārklājumu” ievadi adresi, kur vēlies pārbaudīt pārklājumu.

Pārbaudi savu pārklājumu

4G interneta vidējais lejupielādes ātrums normālas noslodzes apstākļos ir apmēram 20 Mbit/s, kas ļauj lejupielādēt interneta vietni vienā acumirklī.
Datu pārraides ātrumu un kvalitāti var ietekmēt ēkas, kurā atrodies, sienu biezums un materiāls, slikti laikapstākļi, Tavas ierīces defekti vai iestatījumi un citi apstākļi.
 

Izdevīgi pirkt interneta veikalā:
 • 0% nomaksas līgums
 • Piegādāsim bez maksas visā Latvijā
 • Bezmaksas atgriešana 14 dienu laikā
 • Saņem jau rīt, ja pasūti darba dienās līdz 15:00