Biznesam  |  Blogs  | 
LV LV
9.05.2022

Tehnoloģijas atsvaidzina prātuDaudziem pavasaris asociējas ar pārmaiņu laiku, kad pēc garās un vienveidīgi balti pelēkās ziemas prāts sailgojas pēc jaunām, svaigām un krāsainām vēsmām. Tehnoloģijas ir labs veids, kā tādas nozvejot, jo katrs nebijis risinājums, ierīce, kas ienāk dzīvē, nes līdzi sava veida pārmaiņas un jaunu lietotāja pieredzi. Vai arī Tu šajā pavasarī savu ikdienu vēlies papildināt ar kādu jaunu viedierīci un vasarā ieripot mazliet citādāk kā parasti? Lūk, daži tehnoloģiju risinājumi, ko vērts iegādāties un mainīt savu dzīvi, ja ne par 180 grādiem, tad vismaz ienest tajā pozitīvas, veselīgas un aizraujošas pārmaiņas.

Gudrie svari, kas palīdzēs sasniegt vairāk nekā tikai vienu mērķi

Laikam ejot uz vasaras pusi, aktīvi sarosās arī visi sportot gribētāji un aktīvā dzīvesveida piekritēji. Lai sekotu līdzi izmaiņām un izvērtētu savu sportisko sniegumu ilgtermiņā, parastie svari, kas parāda vienīgi ķermeņa masu, droši vien nebūs tā labākā izvēle. Šobrīd iespēju ziņā krietnu galvastiesu pārāki un sportista vieni no labākajiem draugiem ir viedie svari, kas mēra ne tikai ķermeņa masu, bet arī tauku daudzumu %, skeleta muskuļu masu, kaulu masu, šķidruma daudzumu ķermenī, kā arī ķermeņa masas indeksu jeb svara attiecību pret ķermeņa garumu. Līdz ar to pavisam noteikti uzzināsi daudz jauna par savu ķermeni, par ko iepriekš pat nenojauti. Viedos svarus iespējams arī savienot ar pavadošo lietotni, kas ļaus detalizēti aplūkot visus šos datus, kā arī salīdzināt savu sniegumu dažādos laika periodos. Vai tie būtu “Garmin”, “Withings” vai kāda cita ražotāja gudrie svari, tie noteikti ļaus iepazīt sevi no pavisam cita skatu punkta.

Viedais gredzens – kvalitatīva veselības uzraudzība visu diennakti

Lai arī kāds būtu gadalaiks, par veselību jābūt lietas kursā vienmēr un visur. Tehnoloģiju ražotāji šobrīd piedāvā virkni dažādu valkājamo ierīču, kas to palīdz izdarīt. Taču viena no inovatīvākajām un precīzākajām varētu būt tieši viedais gredzens. Jaunākās paaudzes gudrie gredzeni aprīkoti ne tikai ar pulsa, ķermeņa temperatūras uzraudzības iespējām un kustību analīzi. Tehnoloģiju attīstība dod iespēju šiem mazajiem viedpalīgiem veikt arī nepārtrauktus sirdsdarbības mērījumus, noteikt skābekļa līmeni asinīs, analizēt lietotāja miega kvalitāti un kopējo pašsajūtu. Viens no populārākajiem ražotājiem viedo gredzenu segmentā ir “Oura”. Uzņēmums pērnā gada beigās izlaida savu trešās paaudzes gudro gredzenu, kas piedāvā visas augstāk minētās funkcijas un vēl citas iespējas. Ar vienu uzlādi ierīce spēj darboties aptuveni nedēļu un pieejama dažādos izmēros un dizainos.

Elektriskā zobu birste žilbinošam un pavasarīgam smaidam

Kas var būt labāks, kā iesākt jauno darba cēlienu ar skaistu smaidu? Šoreiz runa nav par dažkārt stresaino un dārgo gājienu pie zobārsta, bet gan vienu no veiksmīgākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem mutes kopšanā - elektrisko zobu birsti. Ja Tavā vannasistabā šim gadžetam vēl nav atvēlēta sava vieta, tad ir īstais laiks to mainīt. Elektriskā zobu birste ir lielisks palīgs mutes kopšanā, ļaujot piemeklēt sev atbilstošāko zobu tīrīšanas ritmu. Lielākā daļa elektriskās zobubirstes piedāvā izvēlēties vēlamo zobu tīrīšanas ilgumu, intensitāti, režīmu u.tml. Turklāt ierīce piefiksē datus par zobu tīrīšanas kvalitāti, ko iespējams apskatīt pavadošajā lietotnē, tādējādi lietotājs var saprast, kā vēl uzlabot zobu pucēšanas procesu. Šobrīd tirgū pieejamas dažādas elektriskās zobu birstes, kas atšķiras gan kvalitātes, gan sniegto iespēju ziņā. Pirktākās no tām ir “Philips”, “Oral-B” un “Oclean” ražotās.

Ieripo pavasarī ar elektrisko skrejriteni

Ja meklē kādu ne pārāk dārgu, bet salīdzinoši žiperīgu un kompaktu transportlīdzekli, kas Tevi ievizinās gada siltajā laikā un būs Tavs ikdienas mobilitātes sabiedrotais, iespējams, vērts padomāt par elektrisko skrejriteni. Tas šobrīd iekarojis daudzu sirdis, ko labi pierāda galvaspilsētas ielas, kur vasarā šie transportlīdzeklīši atrodami biezā slānī, piepildot pilsētvidi gluži kā sēnes pēc lietus. Šo pāris gadu laikā elektriskais skrejritenis sevi pierādījis kā mobils un pilsētas ritmam patīkami pieskaņojies braucamais, kas salīdzinoši naski aizgādās līdz galapunktam gan tos, kuri steidz uz darbu, gan tos, kuri laimīgi, matiem plīvojot, izbauda brīvdienas. Vienlaikus der atcerēties, ka gluži kā ar citiem transportlīdzekļiem, arī elektriskā skrejriteņa izmantošana pieprasa zināt šādus tādus noteikumus. Piemēram, šī braucamā maksimālais ātrums nedrīkst pārsniegt 25 km/h un tā vadītājam jābūt ne jaunākam par 14 gadiem. Plānojot braucienu, neaizmirsti paķert arī savas riteņbraucēja vai autovadītāja tiesības.

Ieelpo pavasari no jauna

Laikam kļūstot arvien siltākam, arī telpu vēdināšanai, iespējams, pievēršamies aktīvāk, ļaujot mājoklī ieplūst svaigam un atspirdzinošam gaisam. Taču, cik regulāri un ilgi vēlams vēdināt telpas? Ja nu es to daru pārāk reti vai tieši pretēji – pārāk bieži? Kā ir pareizi un kā telpā nodrošināt pēc iespējas labāku gaisa kvalitāti? Šie ir jautājumi, uz kuriem palīdzēs atbildēt gaisa kvalitātes mērītājs. Šobrīd nopērkamās, piemēram, “Luxafor” un “Aranet” ražotās ierīces informē kā par CO2 līmeni telpā, tā arī gaisa mitrumu un temperatūru. Oglekļa dioksīda daudzums ir galvenais, kam pievērst uzmanību, jo no tā atkarīgs, cik laba vai slikta gaisa kvalitāte ir telpā. Uzskatīts, ka, ja CO2 koncentrācija pārsniedz 1200 ppm (parts per million jeb daļiņas uz miljonu), tad gaisa kvalitāte telpā ir ļoti bēdīga. Šādās situācijās gaisa kvalitātes mērītājs parasti par to brīdina, signalizējot ar skaņu un gaismiņām un mudinot lietotāju izvēdināt telpu. Kad CO2 līmenis atkal ir normalizējies, logu var aizvērt. Pamanīsi, ka, regulāri sekojot līdzi gaisa kvalitātei telpā, uzlabosi ne tikai koncentrēšanās spējas, bet arī savu vispārējo veselību.
Dalīties ar rakstu

Te ir labs piedāvājums tiem, kas vēl nav pie Tele2

Atstāj savu numuru un mēs ar tevi sazināsimies tuvākajā darba dienā.

Sūtīt
Saņem izdevīgu piedāvājumu
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti