Balss pasts

Balss pasts

Esi sasniedzams vienmēr!

Balss pasts
Balss pastkastīte ir mobilā tālruņa autoatbildētājs, un gadījumos, kad kāds nevar Jūs sazvanīt, viņam ir iespēja nosūtīt balss ziņojumu.
 • Nezaudē nevienu zvanu;
 • Iespēja personalizēt savu balss paziņojuma tekstu;
 • Pastkastītes lietošana – bez maksas.
   


Balss pastkastītes pieslēgšana ir bezmaksas.
Abonents, kurš tiek savienots ar Jūsu balss pastkastīti, par šo zvanu maksā pēc sava operatora noteiktajiem tarifiem par zvaniem uz Tele2, un apmaksa tiek veikta no pirmās sarunas sekundes.

No 01.11. pakalpojums "Balss pasts" vairs nav pieejams. Klientiem, kuriem šis pakalpojums šobrīd ir aktīvs, tas tiks slēgts no 04.02.2019.
 

Noderīgi

Zināšanai
Jūsu savam numuram varat aktivizēt pāradresāciju uz balss pastu gadījumos, ja:
 • ja tālrunis ir izslēgts vai nesasniedzams;
 • ja Jūs neatbildat 30 sekunžu laikā;
 • ja tālrunis ir aizņemts.
Zvani netiks automātiski pāradresēti, ja abas pāradresācijas (telefons izslēgts vai neatbild) būsi aktivizējis uz citu numuru.

Ja autoatbildētājā būs atstāts jauns neatskaņots balss ziņojums, Jūs par to saņemsiet attiecīgu īsziņu. Tajā būs norādīts arī neatskaņoto ziņojumu skaits. Lai tos noklausītos, zvaniet uz numuru 1606, ja atrodaties ārzemēs zvaniet uz numuru +37129500606.

Ja zvanītājs nebūs atstājis balss ziņojumu Jūsu autoatbildētājā, tad par šo zvanu Jūs saņemsiet īsziņu ar zvanītāja telefona numuru, laiku un datumu, kad zvans tika veikts.

Pastkastītē ir iespējams saglabāt ne vairāk kā 30 ziņojumus. Neatskaņotie ziņojumi tiek glabāti 7 dienas, atskaņotie – 24 stundas, bet saglabātie – 3 dienas.
Kā pieslēgt pakalpojumu
Balss pastkastītes pieslēgšana ir bezmaksas un to vari izdarīt jebkurā Tele2 centrā vai zvanot uz diennakts informatīvo dienestu.

Lai uzsāktu lietot balss pastkastīti, zvani uz 1606 un seko šīm norādēm:
 • zvani tikai no sava mobilā tālruņa numura;
 • izvēlies savai balss pastkastītei PIN kodu. Tas būs nepieciešams, ja uz savu balss pastkastīti zvanīsi no kāda cita mobilā vai parastā tālruņa. Zvanot no sava numura, Tu uzreiz iekļūsi savā pastkastītē;
 • ierunā savu personīgo balss paziņojumu, ko cilvēks izdzirdēs brīžos, kad viņa zvans tiks pāradresēts uz Tavu balss pastkastīti;
 • izvēlies atbilstošo pāradresācijas gadījumu un tālrunī izveido pāradresāciju uz numuru +37129500700.
Kā darbojas Balss pastkastīte
Balss pastkastīte ir mobilā tālruņa autoatbildētājs, un gadījumos, kad kāds nevar Tevi sazvanīt, viņam ir iespēja nosūtīt Tev balss ziņojumu. 

Savam numuram vari aktivizēt pāradresāciju uz balss pastu gadījumos, ja:
 • tālrunis ir izslēgts vai nesasniedzams;
 • ja uz zvanu neatbildi 30 sekunžu laikā;
 • ja tālrunis ir aizņemts.

Ja autoatbildētājā būs atstāts jauns neatskaņots balss ziņojums, Tu par to saņemsi informatīvu īsziņu. Tajā būs norādīts arī neatskaņoto ziņojumu skaits. Lai tos noklausītos, zvani uz numuru 1606, ja atrodies ārvalstīs, zvani uz numuru +37129500606.

Ja zvanītājs nebūs atstājis balss ziņojumu Tavā autoatbildētājā, tad par šo zvanu Tu saņemsi īsziņu ar zvanītāja telefona numuru, laiku un datumu, kad zvans tika veikts. 

Ja vēlies, lai balss pastkastītes instrukcijas būtu citā valodā (pieejama ir latviešu, krievu un angļu valoda), zvani uz diennakts informatīvo dienestu. Valoda tiks nomainīta vienas darba dienas laikā.
Cik maksā
Abonents, kurš tiek savienots ar Tavu balss pastkastīti, par šo zvanu maksā pēc sava operatora noteiktajiem tarifiem par zvaniem uz Tele2, un apmaksa tiek veikta no pirmās sarunas sekundes.

Maksa par zvanu uz 1606 vai 29500606, 1607:
 • no Tele2 pastāvīgā pieslēguma bez maksas;
 • no Zelta Zivtiņas € 0,14 par sarunas minūti;
 • no cita operatora mobilā vai parastā tālruņa numura, atbilstoši operatora noteiktajiem tarifiem zvaniem uz Tele2;
 • no ārvalstīm – pēc viesabonēšanas operatora noteiktajiem tarifiem zvaniem uz Latviju.
Atrodoties ES un EEZ valstīs, ziņas atstāšana Balss pastā ir bez maksas, taču atstātās ziņas noklausīšanās tiks tarificēta pēc starptautiskā tarifa.

Atrodoties ārvalstīs, zvanu pāradresācija uz balss pastkastīti un ziņojumu noklausīšanās tiek apmaksāta pēc viesabonēšanas operatora noteiktajiem zvanu tarifiem, ierunātie balss ziņojumi – kā ienākošās sarunas, atrodoties ārpus Latvijas, un Tavi izejošie zvani uz balss pastkastīti – kā izejošās sarunas uz Latviju. Atrodoties ārvalstīs, zvanu pāradresācija uz autoatbildētāju un ziņojumu noklausīšanās tiek tarificēta pēc Tele2 pakalpojumu tarifa. Bezmaksas pāradresācija uz autoatbildētāju, esot ārvalstīs, notiks vienīgi tad, ja Tavs tālrunis būs izslēgts.