× Meklē vislabāko piedāvājumu? Atrodi šeit


Šeit tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem

Šobrīd man nav iespējas samaksāt. Vai varu pagarināt apmaksas termiņu vai maksāt pa daļām?

Jā, vari. Rēķinu par iepriekšējo mēnesi vari bez raizēm apmaksāt pa daļām, ja rēķina maksa tiek pilnā apmērā nosegta līdz mēneša 19. datumam.
Mans Tele2, veicot maksājumu, varēsi arī pats izvēlēties un ierakstīt summu, kuru tieši vēlies maksāt konkrētajā maksājumā.

Turpretī, rēķina samaksas termiņa pagarināšana ir izņēmuma situācija, nevis ierasts risinājums. Saprotam, ka dzīvē var gadīties visādi, tāpēc esam gatavi paiet soli pretī. Ja saproti, ka šobrīd nebūs iespējas veikt apmaksu, lūdzu, pabrīdini mūs!

Lai pagarinātu rēķina samaksas termiņu, tev vajag izveidot Pieteikumu, ienākot pašapkalpošanās portālā Mans Tele2 un noklikšķinot uz ziņas zīmes > Pieteikums par rēķina samaksas termiņa pagarināšanu. Tālāk visu izdarīsim mēs un atbildēsim tev!
 
Ņem vērā, ka gadījumā, ja tev būs individuāli pagarināts rēķina samaksas termiņš, joprojām saņemsi no mums atgādinājumus, tos gan vari neņemt vērā, mūsu vienošanās paliek spēkā un pakalpojumi netiks ierobežoti līdz datumam, par kuru vienojāmies.

! Atceries arī, ka tiks aprēķināta kavēta rēķina maksa 0,5% apmērā par katru kavēto dienu (bet ne vairāk kā 10% no pamatparāda). 
Kavēta rēķinu maksu sāksim aprēķināt, ja kavēsi rēķina apmaksu vairāk par 5 dienām.
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti