× Meklē vislabāko piedāvājumu? Atrodi šeit
Tarifu plāns
Bezlimits Pro
 • Bezlimita zvani un SMS Latvijā un ceļojot Eiropā
 • Starptautiskie zvani un SMS no Latvijas uz Eiropu
 • Bezlimita internets Latvijā un no tiem 13 GB Eiropā
 • Papildu 4 GB SIM karte
 • Dubults interneta apjoms Eiropā (26 GB)
 • eSIM abonēšana bez papildu maksas
 • Dubultātrums esošajā mobilā interneta tīklā
33,99 €/mēn..
Pieteikties testam
līdz 28.11.

Paplašini savu
iespēju horizontu

Dubultātrums

Dubultātrums

Saņem 2 reizes lielāku interneta ātrumu savā viedierīcē, nekā tas pieejams konkrētajā tīklā.

26 GB Eiropā

26 GB Eiropā

Saņem dubultu datu apjomu viesabonēšanā un jūties tikpat komfortabli kā mājās.

eSIM viedierīcei

eSIM viedierīcei

Saņem zvanus un ziņas savā viedpulkstenī.

Dubultātrums

Dubultātrums

Saņem 2 reizes lielāku interneta ātrumu savā viedierīcē, nekā tas pieejams konkrētajā tīklā.

26 GB Eiropā

26 GB Eiropā

Saņem dubultu datu apjomu viesabonēšanā un jūties tikpat komfortabli kā mājās.

eSIM viedierīcei

eSIM viedierīcei

Saņem zvanus un ziņas savā viedpulkstenī.

Vairāk par tarifu plānu Bezlimits Pro

Esi pirmais, kurš
izmēģina Bezlimits Pro

Norādi savu tarifu plāna
Bezlimits tālruņa numuru.

Apple
iPhone 11 128GB
Dāvanā
17,47 € /mēn.
Pilna cena 629,00 €

Noderīgi

Citi jautājumi
1/2
Kā es varu pāriet ar savu numuru pie Tele2?
Viss ir ļoti vienkārši!
 
 1. Izvēlies tarifu plānu, kas vislabāk atbilst taviem pakalpojumu lietošanas paradumiem. Mūsu pamata tarifu plāni atšķiras ar iekļauto datu apjomu (3 GB, 10 GB, 30 GB un bezlimita).

  Ja plāno zvanīt vai sūtīt īsziņās uz Eiropu, tev noteikti patiks tarifu plāni 30 GB un Bezlimits, jo tajos šie pakalpojumi ir iekļauti bez maksas. Vēl mūsu piedāvājumā ir arī vairāki izdevīgi tarifu plāni ģimenei. Apskaties tos šeit.

 2. Kad esi izvēlējies tarifu, kas tev vislabāk patīk, spied pogu “Pieslēgt tarifu plānu”, seko norādījumiem un mēs tev piegādāsim līgumu kopā ar jauno SIM karti uz jebkuru vietu Latvijā bez maksas. Trešajā darba dienā pēc līguma parakstīšanas varēsi lietot pakalpojumus Tele2 tīklā. Vairāk par to, kā notiek pāreja no viena operatora pie otra, uzzini šeit.
Lietoju Zelta Zivtiņas priekšapmaksas karti, kā es varu pāriet uz apmaksu ar rēķinu (pieslēgumu)?
Lielisks lēmums!
 
Jauno līgumu tu vari noformēt tepat mūsu interneta veikalā.
 
 1. Izvēlies tarifu plānu, kas vislabāk atbilst taviem pakalpojumu lietošanas paradumiem. Mūsu pamata tarifu plāni atšķiras ar iekļauto datu apjomu (3 GB, 10 GB, 30 GB un Bezlimits).
 2. Ja plāno zvanīt vai sūtīt īsziņās uz Eiropu, tev noteikti patiks  tarifu plāni 30 GB un Bezlimits, jo tajos šie pakalpojumi ir iekļauti bez maksas. Vēl mūsu piedāvājumā ir arī vairāki izdevīgi tarifu plāni ģimenei. Apskaties tos šeit.
 3. Kad esi izvēlējies tarifu, kas tev vislabāk patīk, spied pogu “Pieslēgt tarifu plānu”, seko norādījumiem, un līgumu kopā ar jauno SIM karti piegādāsim tev uz jebkuru vietu Latvijā bez maksas. Pāreja uz pieslēgumu notiek vienas darba dienas laikā. Uzzini vairāk šeit.
Nevaru saprast, kāds man šobrīd ir tarifs.
Katram gadās šo to piemirst! 
 
Mums visiem ir svarīgākas lietas, par ko ikdienā domāt, tāpēc visu būtisko informāciju par savu pieslēgumu vienmēr vari apskatīties savā Mans Tele2 profilā, sadaļā "Mani pakalpojumi".
Kur es varu apskatīties, cik un kādus pakalpojumus es šomēnes esmu izmantojis?
Visērtāk to būs izdarīt Mans Tele2 sadaļā "Patēriņš". Ja steidzies, ātri vari nosūtīt bezmaksas īsziņu ar burtu “i” uz numuru 9911.
 
Ja būsi izmantojis visu savā tarifu plānā iekļauto datu apjomu, nosūtīsim tev īsziņu. Ja vajadzēs vēl, varēsi arī nopirkt papildu datu apjomu, atverot īsziņā iekļauto saiti dati.tele2.lv.
 
Ja bieži sanāk piepirkt internetu, noteikti apsver iespēju pieslēgt citu tarifu plānu, kas būs izdevīgāk. Uzzini vairāk šeit
 
Vēlos nomainīt tarifu plānu.
Tarifu plāna maiņai ir vairākas iespējas:
 • vari to āri un ērti nomainīt savā Mans Tele2 profilā, sadaļā "Mani pakalpojumi" > "Tarifu plāns" > "Mainīt";
 • Tele2 lietotnē savā Android vai IOS telefonā;
 • interneta veikalā – izvēlies tarifu plānu un atzīmē, ka jauno tarifu lietosi ar esošo Tele2 numuru;
 • ienāc jebkurā Tele2 centrā.
Vēlos pieslēgumu ar jaunu numuru pie Tele2.
Jauns numurs, jauna dzīve – mēs saprotam! Varbūt jau zini, bet mūsu interneta veikalā tu vari arī pats izvēlēties savu jauno numuru.
 
Tiec pie sava jaunā pieslēguma maksimāli ērti!
 
 1. Izvēlies tarifu plānu, kas vislabāk atbilst taviem pakalpojumu lietošanas paradumiem. Mūsu pamata tarifu plāni atšķiras ar iekļauto datu apjomu (3 GB, 10 GB, 30 GB un Bezlimits).
 2. Ja plāno zvanīt vai sūtīt īsziņās uz Eiropu, tev noteikti patiks tarifu plāni 30 GB un Bezlimits, jo tajos šie pakalpojumi ir iekļauti bez maksas. Vēl mūsu piedāvājumā ir arī vairāki izdevīgi tarifu plāni ģimenei. Apskaties tos šeit
 3. Kad esi izvēlējies tarifu, kas tev vislabāk patīk, spied pogu “Pieslēgt tarifu plānu” < "Lietošu pakalpojumu ar jaunu Tele2 numuru", seko norādījumiem un mēs tev piegādāsim līgumu kopā ar jauno SIM karti uz jebkuru vietu Latvijā bez maksas. Tava jaunā SIM karte būs aktīva 1 stundas laikā pēc līguma parakstīšanas. Uzzini vairāk šeit
Vai ir tarifi bez interneta?
Jā! Ja internets telefonā tev nav nepieciešams ikdienā, iesakām apskatīt mūsu Zelta Zivtiņas pēcapmaksas tarifu plānus. Esi bez bažām – tu joprojām saņemsi rēķinu kā parasti un saglabāsi pieslēguma priekšrocības. 
Vai Bezlimits skolēniem pārslēgsies uz Bezlimits jauniešiem?
Šobrīd mūsu piedāvājumā ir tarifu plāns Bezlimits Skolēniem (vecumā no 6 līdz 17 gadiem) un Bezlimits Jauniešiem (vecumā no 18 līdz 24 gadiem). Ja numuram ir pieslēgts Bezlimits Skolēniem, tad vienu mēnesi pirms skolēna 18. dzimšanas dienas uz numuru nosūtīsim īsziņu par to, ka sākot ar nākamā mēneša pirmo datumu tarifu plāns automātiski tiks nomainīts uz Bezlimits Jauniešiem. Vienu mēnesi pirms jaunieša 25. dzimšanas dienas uz numuru nosūtīsim īsziņu par to, ka nākamā mēneša pirmajā datumā tarifu plāns automātiski tiks pārslēgts uz Bezlimits par pilnu abonēšanas maksu. 
Ja, sasniedzot 18 gadu vecumu, jaunietis vēlas savu pieslēguma numuru pārlikt uz sava vārda, nepieciešams veikt numura pārreģistrāciju.
Numuru kādu laiku neizmantošu, vai ir tarifu plāns numura saglabāšanai?
Jā! Vari pats pieslēgt kādu no Zelta Zivtiņas Pēcapmaksas tarifu plāniem vai sazināties ar mums, rakstot ziņu Mans Tele2 sadaļā "Pastkastīte", un mēs pieslēgsim tavam numuram tarifu plānu Maksa par vienībām ar izdevīgiem nosacījumiem numura saglabāšanai. Esi bez bažām –  ja izvēlēsies Zelta Zivtiņas pēcapmaksu, tu joprojām saņemsi ikmēneša rēķinu kā parasti un saglabāsi pieslēguma priekšrocības.
Kurās valstīs Eiropā ar savu tarifu plānu varēšu izmantot pakalpojumus bez maksas?
Ja izmanto kādu no mūsu aktuālajā piedāvājumā esošajiem tarifu plāniem, tad pakalpojumus tāpat kā mājās varēsi izmantot šajās valstīs:
Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Franču Gviāna, Grieķija, Gvadelupa, Horvātija, Igaunija, Islande, Itālija, Īrija, Kipra, Lietuva, Lihtenšteina, Luksemburga, Malta, Martinika, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Reinjona, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija.
 
Pakalpojumi par maksu būs šādās Eiropas valstīs: Lielbritānija, Gibraltārs, Šveice, Turcija, Andora, Gruzija, Krievija, Moldova, Melnkalne, Bosnija un Hercegovina, Kosova, Sanmarīno, Ukraina, Vatikāns, Albānija, Baltkrievija, Džērsija, Farēru salas, Gērnsija, Maķedonija, Menas sala, Monako, Serbija.

Izmaksas noskaidro šeit.
Citi jautājumi

Piesakies Tele2 jaunumiem e-pastā un esi pirmais, kas uzzina par akcijām, atlaidēm un jauniem pakalpojumiem.

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti