• Cenas LVL i
    \/
    Kalkulatora aprēķinos tiek izmantots ES Padomes noteiktais neatsaucamais fiksētais maiņas kurss (1 EUR = 0,702804 LVL).
    Veiktie aprēķini ir informatīvi un norādītajām summām latos ir informatīva nozīme.

Zvani atrodoties ārvalstīs - Visā pasaulē jūtieties kā mājās!

 

  • Vienoti tarifi visā Eiropā!
  • Ienākošie zvani Lietuvā un Igaunijā Tele2 tīklā ir bezmaksas
  • Starptautiskais pieslēgums - bez maksas

Atrodoties viesabonēšanā, par veiktajiem zvaniem, saņemtajiem zvaniem, īsziņām un izmantoto datu pārraidi ir jāmaksā saskaņā ar viesabonēšanā noteiktajiem tarifiem. Viesabonēšanas pakalpojumu var izmantot visi Tele2 klienti ar starptautisko pieslēgumu. Pirms došanās ceļā pārliecinieties Mans Tele2 vai piezvanot uz 600, ka starptautiskais pieslēgums ir aktīvs.

 

Reģistrējoties viesabonēšanas operatora tīklā, Tele2 klienti automātiski saņems informatīvu īsziņu, kurā būs norādīti izejošo un ienākošo zvanu tarifi, atrodoties šajā valstī, kā arī īsziņu un datu pārraides tarifi.

 

Atrodoties viesabonēšanā, izmantojiet automātisko tīkla meklēšanu, un telefons automātiski tiks reģistrēts labākajā pieejamajā tīklā. Viesabonēšanas pakalpojumu tarifikācija valsts ietvaros starp operatoriem neatšķiras.

 

Ar viesabonēšanas tarifiem iepazīstieties šeit !


 

 

Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Horvātija, Igaunija, Itālija, Īrija, Kipra, Latvija, Lielbritānija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija
Islande, Lihtenšteina, Norvēģija