Turpinot lietot mājas lapu tele2.lv, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk šeit. X

tele2.lv lietošanas noteikumi

Lietojot tele2.lv mājaslapu, Jūs apstipriniet šos lietošanas noteikumus.

 1. Tele2 veic visas darbības, lai maksimāli nodrošinātu lapas drošu pārlūkošanu un aizsargātu ikviena lietotāja datus.
   
 2. Lapas apmeklētāji var lietot tele2.lv mājaslapas sadaļas bez nepieciešamības atklāt personas datus, tomēr dažus no mūsu interaktīvajiem pakalpojumiem mēs varam nodrošināt tikai pēc lapas apmeklētāja identifikācijas.
   
 3. Tele2 var atklāt Jūsu personīgo informāciju gadījumos, kad to pieprasa tiesas spriedums vai spēkā esošie likumi.
   
 4. Lai nodrošinātu ērtu un pilnvērtīgu lapas pārlūkošanu, tele2.lv tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies). Turpinot lietot tele2.lv lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

  Mēs izmantojam sīkdatnes (Cookies), lai:
  - nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti;
  - pielāgotu mājaslapas funkcionalitāti Jūsu lietošanas paradumiem – tai skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem, iepriekš apskatītajam saturam;
  - iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.;
  - parādītu Jūsu vajadzībām pielāgotu reklāmas informāciju.
   
 5. Mājaslapas saturs, tai skaitā grafiskie attēli, teksts, dati, informācija, dizains, saturiskā un vizuālā informācija, ir Tele2 īpašums un autortiesību objekts. Mājaslapas vai tās daļu kopēšana, reproducēšana, pārpublicēšana, glabāšana vai citāda publiska un komerciāla izmantošana ir aizliegta, izņemot gadījumus, kad ir saņemta Tele2 rakstiska piekrišana.
   
 6. Mājaslapā var būt izvietotas saites uz citām mājaslapām. Tele2 neatbild par citu ar Tele2 tieši nesaistīto mājaslapu saturu.
   

Tele2 nenes atbildību par jebkādiem izdevumiem, zudumiem vai zaudējumiem (tiešiem, netiešiem, seku radītiem, finanšu zaudējumiem vai neiegūto peļņu), kas radušies jebkādā veidā saistībā ar tīmekļa vietnes apmeklēšanu vai izmantošanu.
 

Rēķinu apmaksa

 

Tele2 Bizness klienti rēķinus var apmaksāt vairākos veidos: veicot maksājumu bankas filiālēs vai internetbankā, izmantojot automātiskos maksājumus vai arī apmaksājot rēķinu no MansTele2.

Rēķina apmaksa ar Mans Tele2
Ja esat Swedbank, Norvik vai Nordea bankas internetbankas lietotājs, ātri un ērti varat apmaksāt rēķinu, izmantojot pašapkalpošanās portālu Mans Tele2. Tas ir vienkārši un ērti, jo jums nav jāmeklē rēķins un jāpārraksta savs Tele2 klienta numurs, rēķina summa un Tele2 konta numurs – to visu izdara Tele2 un jūsu banka. Jums ir tikai jāapstiprina maksājums.

Automātiskais maksājums
Ātrākais, ērtākais un vienkāršākais Tele2 rēķinu apmaksas veids ir Automātiskais maksājums. Izmantojot automātiskās rēķina apmaksas pakalpojumu, jūs iegūsiet vairākas lieliskas priekšrocības:

 • jums vairs nebūs jāuztraucas par laikā neapmaksātiem rēķiniem;
 • jūs ietaupīsiet savu laiku, jo banka ieturēs kārtējā maksājuma summu no jūsu bankas konta. Lai pieslēgtu Automātisko maksājumu, jums ir jāvēršas savā bankā vai jebkurā Tele2 klientu apkalpošanas centrā

 

Bankas norēķinu konti:

Nordea Bank Finland
LV62NDEA0000080024145  Bankas kods NDEALV2X

Citadele banka
LV47PARX0000115401017  Bankas kods PARXLV22

Swedbank
LV12HABA0140803321700  Bankas kods HABALV22

SEB Banka
LV19UNLA0050001481505  Bankas kods UNLALV2X

DnB Nord banka
LV98RIKO0002010056203  Bankas kods RIKOLV2X